Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5, NINCS KULDETES. Miert...

GTA 5, NINCS KULDETES. Miert nincs kuldetesem? Help me please!

Figyelt kérdés

en is feltennek egy kerdest:

azt szeretnem megkerdezni hogy en a GTA 5-TEL jatszom PS3-mon es nah szoval xD szeretnem megkerdezni hogy miert nem megy nekem a gta 5 ???

NeM az hogy megakadt,semmi ilyen...


Arrol van szo hogy nincs menetem/kuldeteseim, sokat neztem az interneten hogy miert van ez, nem irnak jokat marmint en azokat kiprobaltam de nem sikerult, semmi menetet nem kaptam akkor se.


A legutolso menetem az az volt hogy lekellet loni 20 embert (direk egy megadott szam volt oda irva , mert annyit kellett leloni)

Megcsinaltam

Utanna mar nincsenek kuldeteseim

Kerlek segitsetek ...


Felhivtam mar Franklint talalkoztam is vele de akkor sincs menetem


Felhivtam Trevort majd talalkoztam vele akkor sincs menet


Felhivtam Michaelt de akkor sem kaptam menetet ...


Le fekudtem aludni is, meg este utcakrol utcakon jartam hogy keressek egy not hogy beszljon az automba es egyett nyalakodjunk (ertitek hogy ertem) , utanna se adott menetet, autoztam, nem adott menetet, felhivtam mondjuk mindenkit de vagy az volt oda irva h busy ugye foglalt vagy leave the massege ugye kuldjel uzenetet vagy felhivtam es talalkoztunk a szemellyel akit felhivtam telefonon...


Segitenetek???

Nagyon szepen kerlek titeket !!!! :)



2015. aug. 29. 10:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
a telót is ézd. emailen és üziben is vannak küldetések. nekem is volt ilyen. sehol semmi, akkor ránézek az emailekre.
2015. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

tudom mar neztem , de nem adtak sms-t , nem is hivtak :(


de azert koszi h irtal

2015. szept. 3. 15:52
 13/22 anonim ***** válasza:
figyelj. mézd meg a teló az e maileket. bal felül. lester küldött egyet, és ha lentebb mész akkor kocsik tartózhodási helyéről vannak képek, amiket meg kell keresni, fel ekll turbózni és be kell vinni egy garázsba. 3 kocsi van, és egyesével kell megcsinálni. minden kocsi után magától felhívja Lestert az, akivel játszol. bárkivel megcsinálhatod ezt a küldit. ez után lesz az utolsó nagy rablás
2015. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
az előző vagyok. az SMS külön van! az E-mail is külön van. asszem az Email ikonja bal felül van. nézd végig, és menj lefele az üzenetben.
2015. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

okk, nagyon koszonom a valaszokat!


Majd megnezem a jatekon hogy hogy van amit leirtatok, cask mmmmm... most nincsen idom ra :))


De meg irjatok ha eszetekbe junta vmi, :)

2015. szept. 5. 14:48
 16/22 anonim ***** válasza:

Szia


Nem is fognak hívni. Egyszer elmondják angolul a játékban, hogy keress egy autót ami 4 személyes (mondjuk egy terepjáró) és vidd el azt egy sötét kis sikátorba. Itt olyanra gondol, ami el van dugva. Pl a főutakról lekanyarodva egy kisebb utcára. Ott leparkolsz vele, és hívod Franklin-t ahol a "Mark Getaway Location"-t választod

2015. szept. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

varjunk...


ramegyek az SMS-re eslentebb megyek , semmi nincs ott semmilyen autorol nincs szo

2015. szept. 6. 10:40
 18/22 ViperousElk válasza:
Valószinű , hogy az utolsó nagy rablás előtt vagy.Tehát szerezz egy olyan kocsit amibe sokan befértek pl. declasse xl. Ha megvan fesd át vagy gyorsítsd fel. Ezután menny valami sötét helyre és hivd lestert.(ha nem jó a sötét hely , akkor menny a kocsival a nagy bank alsó parkolójába a rokkantos helyre :D, de szerintem ezt majd mutatja a a gps) szálj ki és hagyd ott és akkor valamit TÁLÁN kiír.(am azzal kell majd menekülni).
2015. okt. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 ViperousElk válasza:
Valószinű , hogy az utolsó nagy rablás előtt vagy.Tehát szerezz egy olyan kocsit amibe sokan befértek pl. declasse xl. Ha megvan fesd át vagy gyorsítsd fel. Ezután menny valami sötét helyre és hivd lestert és válaszd a valamilyen opciót(ott lesz a neve alatt) .(ha nem jó a sötét hely , akkor menny a kocsival a nagy bank alsó parkolójába a rokkantos helyre :D, de szerintem ezt majd mutatja a a gps) szálj ki és hagyd ott és akkor valamit TÁLÁN kiír.(am azzal kell majd menekülni).
2015. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 ViperousElk válasza:
jut eszembe valami getaway opció
2015. okt. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!