Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5, NINCS KULDETES. Miert...

GTA 5, NINCS KULDETES. Miert nincs kuldetesem? Help me please!

Figyelt kérdés

en is feltennek egy kerdest:

azt szeretnem megkerdezni hogy en a GTA 5-TEL jatszom PS3-mon es nah szoval xD szeretnem megkerdezni hogy miert nem megy nekem a gta 5 ???

NeM az hogy megakadt,semmi ilyen...


Arrol van szo hogy nincs menetem/kuldeteseim, sokat neztem az interneten hogy miert van ez, nem irnak jokat marmint en azokat kiprobaltam de nem sikerult, semmi menetet nem kaptam akkor se.


A legutolso menetem az az volt hogy lekellet loni 20 embert (direk egy megadott szam volt oda irva , mert annyit kellett leloni)

Megcsinaltam

Utanna mar nincsenek kuldeteseim

Kerlek segitsetek ...


Felhivtam mar Franklint talalkoztam is vele de akkor sincs menetem


Felhivtam Trevort majd talalkoztam vele akkor sincs menet


Felhivtam Michaelt de akkor sem kaptam menetet ...


Le fekudtem aludni is, meg este utcakrol utcakon jartam hogy keressek egy not hogy beszljon az automba es egyett nyalakodjunk (ertitek hogy ertem) , utanna se adott menetet, autoztam, nem adott menetet, felhivtam mondjuk mindenkit de vagy az volt oda irva h busy ugye foglalt vagy leave the massege ugye kuldjel uzenetet vagy felhivtam es talalkoztunk a szemellyel akit felhivtam telefonon...


Segitenetek???

Nagyon szepen kerlek titeket !!!! :)



2015. aug. 29. 10:17
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen az irasodat a( segitsegedet )


-Majd megnezem, hogy sikerul-e

:)

2015. okt. 19. 15:40
 22/22 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen h segitetetek !

-atmentem a menetet !

2015. okt. 24. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!