Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a mass effect 1-et női...

Ha a mass effect 1-et női shepardként játszom ki és mondjuk Liara-val összejövök de a 2. részt már férfi shepardként játszom akkor Tali még lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés
Csak mert először ugyanúgy összejöttem liaraval az elsőbe de akkor férfi shepard-el voltam és úgy beszélgettem tali-val és nem tudom ,hogy ez hatással van-e a 2. részre ha az elsőt női sheparddel játszottam végig. Talival első végigjátszásra összejöttem csak nem tudom ,hogy számít-e ha az első részbe női shepard-el vagyok.

2015. szept. 2. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ööö... Ha elkezdesz egy női Shepardot az 1-ben, akkor a 2-ben 2 lehetőséged lesz: vagy folytatod női Shepardként, az 1. részből "átemelve" a döntéseidet, vagy pedig generálsz egy teljesen új mentést, ami nem is veszi majd figyelembe, hogy te egyáltalán játszottál az 1-el.
2015. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha átemelem a mentést akkor nem kell női shepardként folytatnom mert felajánlja a játék ,hogy akarod e más nemmel folytatni.
2015. szept. 2. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamit benézhettél, mert ha importálod a mentésedet, akkor a karaktert nem változtathatod meg (kivéve pár apró külsőséget).
2015. szept. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor inkább férfi sheparddel leszek az 1-ben is. Legfeljebb női sheparddel máskor tolok egy renegát végigjátszást. ;) Köszönöm a választ.
2015. szept. 3. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!