Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti éreztek hiányosságokat a...

Ti éreztek hiányosságokat a gta v ben? Ugy értem amit beletettetek volna még? Ti mit tettetek volna bele még a játékba?

Figyelt kérdés
a játék nagyon jó nem azt mondom hogy rossz!én azt tettem volna bele pl.:hogy bemész egy boltba és kiveszed a pént a kasszából mint a maffia 2 ben!persze a rablások a játékba nagyon tetszettek!én még azt tettem volna be mint pl.:a gta iv eflc tbogt ban a klubbok és a táncolások
2015. szept. 5. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyan játék sosem lesz amiben minden van és "tökéletes",mert akkor az új olyan lenne ,mint a Fifa vagy F1 sorozat csak a grafika jobb és ennyi...

A következő (már ha lesz) abban lesznek olyanok amik itt nincsenek cserébe kimaradnak belőle ebből :)

De nagy hiányosságokat nem érzek,jó kis játék.

Bár egy nagy érvágás van számomra : oké ilyen szabadvilág játék,viszont vannak akik csak úgy furikáznak vezetgetnek,azoknak egy drive modot belehetett volna tenni,az életszerűbb FPS beltér pl : gázra nem kapásból padlózzon a kocsi,rendes kormány nem egy igazi 75%-a,és rendes irányítás.

Bár ha élethű lenne akkor nem GTA style,bár egy kikapcsolható mod kellett volna,de ezen egyen kívül szuper játék.

2015. szept. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ööö, az én GTA 5-ömben lehetett bemenni boltokba és kivenni pénzt a kasszából, kiraboltam így pár benzinkutat.
2015. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2-es: Nekem is. Legalábbis xbox-on igen PC-n még nem tudtam kivenni a pénzt.


Én amit hiányolok belőle, az a munka. A Vice City-ben volt az, hogyha elloptál egy mentőt, akkor betegekért kellett menned, és időre a kórházba vinni, nehogy meghaljon. Itt nincs. Vice City-ben a rendőrautóval üldözni kellett embereket itt ez sincs. A GTA V-ben csak a taxi van, ami jó dolog, de egy mentőzés, hogy menj ki a betegért és érj vele vissza, szerintem jó lett volna. Azon kívül pedig én hiányolom még azt, hogy több épületbe is be lehessen menni. Például ne csak oda, ahol a küldetések vannak, vagy ahová visznek, hanem bármelyik ruhaboltba, vagy ékszerüzletbe. Vagy csak szimplán bemenni egy irodaházba, és kinyírni mindenkit. Én ezeket hiányolom, de egyébként semmi panaszom nincs rá.


Am ha valaki komolyabb történetet akar, ami nem egy meglepő fordulatot tartalmaz, akkor annak irány a Watch Dogs. A története isteni, és együtt tudsz érezni a karakterekkel is... :D

2015. szept. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A Gta 5-ből én a kajáldákat hiányolom, nem lehet enni ha felakarod tölteni az életed esetleg iszol egy kólát és annyi. Vagy felszedsz egy életet de az nem mindenhol van. Lehetne több épület ahova be lehet menni.

Ezektől eltekintve egész jó játék :)

2015. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!