Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lett rossz az FPS-em...

Miért lett rossz az FPS-em League of Legends-ben?

Figyelt kérdés
Sziasztok először is bocsi de tényleg nem értek hozzá,pingem jó szokott lenni néha felugrált de az FPS-el soha nem volt problémám. Tegnap viszont hős választásnál már eleve nem engedett semmit csinálni inkább kiléptem utána játszottam egyet és 2-17-30 körül ugrál folyamatosan és ezért kicsit szaggat a kép és nem annyira élvezetes a játék. Nem tudjátok, hogy ez most miért lehet? Vagy hogy "hogyan lehetne visszacsinálni"? tényleg elnézést azért is ha baromságot írtam de tényleg nem értek hozzá!:(

2015. szept. 28. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Le tudod írni a géped pontos adatait?? Hány fokos a gép játék közben? Mióta van meg, és volt már takarítva? Gyakran okozhat problémát, ha túlmelegszik a belsejében felgyülemlő por miatt.
2015. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Laptopról van szó és egyáltalán nem rég kb 3 hónapja vettük, egyébként a laptoppal semmi baj minden működik rajta de tegnap óta egyszerűen nem értem miért rossz az fps :( és érdekes ugye amikor beírom a nevem és a jelszavam az animáció is laggol. [link] - oldal alapján végig próbáltam majdnem azösszeset és nem sikerült megoldanom a problémát. milyen adatokra lenne szükség pontosan?
2015. szept. 28. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!