Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudnám megölni Master Yi-t?

Hogy tudnám megölni Master Yi-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Nagyjából 5 napja játszom a Legague of Legendset. Mondhatnám, hogy elég jól megy, mármint a magam szintjén. eleinte nem nagyon találtam a nekem illő karaktert, aztán rájöttem, hogy a legjobban az eddig próbáltak közül Sivirrel ment. Hoztam le vele elég jó statokat. Sok asziszt, több gyilkosság mint halál. Volt, hogy annyira bénákkal játszottam, hogy lehoztam a meccset 15/1/4-gyel.

Viszont ahányszor összekerültem egy normálisabban játszó Master Yi-vel, szinte mindig meghaltam. Rámugrik és onnantól kezdve nem tudok vele mit kezdeni. Én már meghaltam, neki alig ment le élete. Mit javasoltok, mit tegyek az ilyen helyzetekben? :)


Valamint elfogadnék egy pár jó tanácsot Sivirhez és úgy általánosan.



2015. nov. 9. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Kell hard cc a csapatodba, az ellen gyenge. Pl. Renekton, Maokai, Shen stb. Nem a te dolgod megállítani, te max megpróbálhatsz életben maradni.
2015. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Master YI egy f*s. Komolyan, ha van kille akkor is cc-vel elég könnyen meglehet ölni, ha meg nincs kille kb használhatatlan late game.
2015. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 savanyújóska ***** válasza:
Ennél kicsit árnyaltabban: ha az, akinél a hard cc van, tisztában van vele, hogy mit művel yi a carrykkel (Sivirként veled is), ha hagyják, akkor amint beugrik, megcsapja, és 2-3-an szétszeditek, egyedül Sivirrel nehéz, ha nincs ultija, akkor a tieddel szerintem ki lehet kiteolni, ha mindkettőtöknek van, nem vagyok benne biztos...
2015. nov. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A lényeg , hogy 1v1-be semmi esélyed Yi ellen . Yi-t csak CC-s hős segítségével lehet megölni .

Sivir az egyik legkönnyebb adc , akit valaha megalkottak . Wave clear-ja erős (Q+W combo miatt ) , azonban az egyik leggyengébb adc late gamebe .

2015. nov. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat :)
2015. nov. 10. 15:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Zed pl szerintem 10/10 elveri 1v1, pedig nincs CC-je, csak szarrá Kiteolja meg rávágja a shurikent meg a Death Markot. :D
2015. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már válaszoltak neked elegen a Sivirre tudok még választ adni

[link]

2015. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg Zed-nek sincs esélye , ha ultizik is Zed Yi-re akkor Yi nyom egy Q-t ami idő alatt Zed nem tudja ütni , majd W amivel healeli magát . Majd simán 5 crites hit Yi-től és zed halott .
2015. nov. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Yi az gyenge. Nincs semmi ccje es ahoz kepest nem is jo assasin. 1v1ben is a championok felével meg lehet verni. De nem is kell hozza hard cc ezek a championok szet tudjak verni yit cc nelkül : Zed, Kata, Vayne, Lee sin, shyvana, xinxao.
2015. nov. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért túlzás azt mondani, hogy egy devourer Yi gyenge... Régebben használtam 3v3-ra, ha nem volt enemyben nehezen dodgeolható silence 30 stack után feed nélkül 3v1ben lazán szétszedtem akárkit. Earlyben kell leállítani és nem hagyni farmolni, viszont te sivirrel nem sokat tudsz ellene tenni, szükséged van a csapat többi tagjára.
2015. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!