Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lépjek a dologban? Esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek a dologban? Esetleg hogy tudnám "kiiktatni" ( nem megölni) a barátját?

Figyelt kérdés
18 éves srác vagyok. Van 1 lány aki legjobb barát kategóriába tartozik, bár én sose így néztem rá. Legutóbb 1 házibuli után elmentünk sétálni ketten , beszélgettünk és kiderült hogy ő is érez irántam valamit. A gond "csak annyi" hogy 2 és fél éve van pasija . Mióta megtudtam hogy igenis volna esély nagyon megörültem és azóta csak rá tudok gondolni, meg hogy mit kéne csinálnom az ügy érdekében. Esetleg ötlet/ tanács? Ha valaki azt mondja hogy lépjek tovább azt sajnos figyelmen kívül fogom hagyni mert az nekem nem menne.
2014. máj. 26. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ciánnal meglehet ölni.
2014. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

meg kell dugnod rendesen és kb másnap szakítani fog.

te a szakítás dolgot ne is említsd.

egy alfa nem törődik a konkurenciával,nevet rajta.

ha csak sétálgatsz vele,meg lelkizel,akkor udvari bolond státuszba fogsz belépni nála.

ez annyi,hogy amikor kicsit morciban van a barátjával,egy hozzád hasonló rajongó lúzer által újra fel tudja értékelni magát és ismét sínen lesz a pasijával.

ezért az ilyet kerüld el.

tettek kellenek.

csók és mielőbbi dugás.

2014. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát az utóbbi nemhülyeség.. és elhiheted nem vagyok se papucs se olyan aki nyalizni fog. Attól függetlenül ez nem ilyen kanosság dolog , senki más nem érdekelt még így mint ő..Am. a pasija nagyon féltékeny rám, és elvileg tegnap összekaptak 1 kicsit erre a lány azt mondta hogy összejött velem csak hogy bosszantsa...
2014. máj. 26. 22:52
 4/13 anonim ***** válasza:

hát figyelj

csábítsd el a pasijától és élj azzal a tudattal, hogy 2 éved van kiélvezni a helyzetet, amíg valaki el nem csábítja tőled...

nagy taplóság, ne csinálj ilyet! én fiú vagyok, és nekem is volt hasonló helyzetem, csak éppen én voltam kapcsolatban és egy másik lánnyal szerelmesedtünk egymásba... nem hibáztam amikor a barátnőmmel maradtam... fellángolások jönnek mennek, de a kapcsolatokkal ezt nem lehet megtenni

2014. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez nem a te dolgod. Ha akar téged, szakít a barátjával, ha nem szakít, az is jelent valamit.
2014. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Morozov ***** válasza:
Egy idő után választania kell majd kettőtök között. Az addig hátralévő időt pedig használd ki arra, hogy bebizonyítsd neki, hogy jobb vagy a pasijánál. És az pedig, hogy őt elhagyja érted, nem jelenti azt, hogy a jövőben el fog hagyni téged is valaki másért, amennyiben meg tudjátok majd őrizni a kapcsolatotok harmóniáját, úgy nem lesz oka rá.
2014. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz :) És ez a várás + bebizonyítás ez nemhülyeség. Köszi.
2014. máj. 26. 23:32
 8/13 anonim ***** válasza:

de a csaj nem tudja megőrizni.. legalábbis a jelenlegi helyzet ezt bizonyítja.. persze, nem garancia, de akkor is egyrészt tetűség, másrészt meg...

eh, mit magyarázok én itt? aki nem érzi át, hogy más párját elvenni mit jelent, annak kívánom, hogy élje át, hogy elvegyék az övét:D

2014. máj. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Morozov ***** válasza:
Szerintem pedig az, hogy a lány egy másik pasival is elkezdett közelebbi kapcsolatot kialakítani, arra utal, hogy valami elromlott a jelenlegi kapcsolatában. Mivel a lány jelenlegi pasija féltékenykedik, feltételezhető az is, hogy innentől kezdve nem lesz meg a bizalom köztük, ami alapvető egy harmonikus kapcsolathoz. Ergo a pasinak talán jobb is, ha a csaj elhagyja a kérdezőért, ezzel lehetőséget adva neki egy új párkapcsolat kialakítására, mert ez a mostani már halálra van ítélve.
2014. máj. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ugyan már, minden párkapcsolatban vannak hullámvölgyek.. és a völgyek érzelmi instabilitást okoznak, ahol van lehetőség külső kapcsolatok építésére... a kérdés csupán annyi, hogy felfogják e, hogy ez egy próba, és ha kiállják, magasabb lesz a hullám, mint valaha volt.. .merthogy így van, tapasztalatból mondom!

és a pasi féltékenykedik... nem mint azt látjuk nem is alaptalanul.. úgyhogy végülis a pasi nem hibás.. a csaj inkább, hisz hazudott neki! elkezdtek játszmázni, ami mondjuk tényleg a kapcsolat romlását jelenti... de ez csak egy átmeneti állapot.. kivéve ha a kérdező beleszól és tönkreteszi a kapcsolatot..

2014. máj. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!