Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes elkezdeni WoWozni...

Érdemes elkezdeni WoWozni eredetin?

Figyelt kérdés
Régebben tört szervereken játszottam,de az soha nem adta át a játéknak az eredeti élményét,de az eredetiért soha nem akartam fizetni..:D ,most hogy lett stabil fizetésem gondoltam kipróbálom, mit gondoltok ?Megéri?

2015. nov. 15. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is azután kezdtem el, mivel addig rohadtul nem volt rá pénzem. Ha igazán szereted a játékot, és érdekel, akkor szerintem megéri.
2015. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha már ki akarod próbálni, akkor várj addig ameddig kijön az új Legion kiegészítő, akkor biztos sokan vissza fognak menni játszani.
2015. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Most NEM! A Draenor egy katasztrófa lett, a legrosszabb kieg torony magasan, sajnos a varázsa elveszett, egyre jobban érezni hogy lassan a WoW, és vele az egész MMORPG piac elbukik, és eltűnik a süllyesztőben, a helyüket meg átveszik a MOBAk és a skill based FPS-ek. Bár ha azok játszhatóak lesznek és lesz értelme tényleg játszani velük akkor legyen. Azt viszont sajnálom hogy a TITAN-t lelőtte a Blizzard.


Persze... elne fejeldjük hogy jön a Warcraft mozifilm ami megfogja dobni a wowosok létszámát.

2015. nov. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem van nem kevés játékórám a Dreanorba, és nem érzem katasztrofálisnak, kimondottan jól szórakoztam benne.
2015. nov. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is élveztem WoDot, csak mivel nincs pénzem előfizetésre és kedvem/időm kifarmolni a tokent így hagytam. Nem a legegyszerűbb egy jó klánt találni új játékoskén, de ha megvan akkor már élvezetes. Viszont klán nélkül is jó mint "singleplayer mmo", 2-3 hónap alatt kitolható az a content, ami még nem randomokkal való farmolást és szenvedést jelent.


A helyedbe én megvenném, de nem terveznék pár hónapnál többre, majd Legiönnel újra előfizetnék.

2015. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én egy hónap alatt mindent megcsináltam a wodban... jó nem kieg kezdésnél hanem most nyáron. Úgy fejeztem be az egy hónapot hogy 704 es AIL-om volt... amivel kezdhettem volna Mythic raidet, úgy hogy csak Raid Finderben voltam....
2015. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4000 Ft havidíjat egyik játék sem ér meg. Mondom ezt úgy, hogy három évig folyamatosan előfizető voltam, de akkoriban olyan egyedülálló dolog volt a WoW, hogy mindenkit elragadott.
2015. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Amúgy szomorú hogy a legnagyobb újítást felmutató MMORPG jelenleg a Black Desert, ami kb annyiban kimerül hogy a játék szép, de unalmas.


Mondjuk ha MMORPGzni visszamennék, akkor vagy a Wildstarral kezdenék (gyakorlatilag 1:1 wow copy csak brutálisan nehéz) vagy ESOznék, mert bár nem MMORPG legalább el lehet vele lenni. Amúgy meg ha az Overwatch is egy nulla lessz, én soha többé nem veszek egy játékot sem. Ezt már eldöntöttem.

2015. nov. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az overwatch ha nem is lesz nulla, viszont a blizzard leírta magát sokak szemében azzal,hogy f2p lesz aztán béta kezdése után kinyögik, hogy ja hát mégsem.
2015. nov. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A Blizzard sosem mondta hogy F2P lesz... csak mindenki azt hitte mert elkezdték a TF-hez hasonlítgatni. Ha lesz bennne normális matchmaking, meg lehet egyediesíteni a karaktereket (kicsit értelmesebben mint a TFben) akkor megér nekem 50-60 dodót, főleg hogy elég valószínű hogy Esport játék lesz.
2015. nov. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!