Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes elkezdeni WoWozni...

Érdemes elkezdeni WoWozni eredetin?

Figyelt kérdés
Régebben tört szervereken játszottam,de az soha nem adta át a játéknak az eredeti élményét,de az eredetiért soha nem akartam fizetni..:D ,most hogy lett stabil fizetésem gondoltam kipróbálom, mit gondoltok ?Megéri?

2015. nov. 15. 20:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Fuuu , először is szeretném megköszönni a rengeteg választ :D . Ahogy látom eléggé eltérnek egymástól a vélemények, mindenesetre úgy döntöttem ráveszem magamat :D. Köszönöm a segítséget, mindenkinek ment az up!
2015. nov. 16. 10:51
 12/14 anonim ***** válasza:

Off:

,,Az overwatch ha nem is lesz nulla, viszont a blizzard leírta magát sokak szemében azzal,hogy f2p lesz aztán béta kezdése után kinyögik, hogy ja hát mégsem"

Hát nálam pont emiatt van egyedül esélye, hogy kipróbáljam majd a tesztek után. Nálam már - 10 ponttal indul az a játék, ami F2P. Inkább spórolok és nem veszem meg egyből kiadás napján, vagy lemondok valamiről, de F2P nem nagyon kell nekem, ami arról szól, hogy minimális javítom a játékot, viszont a skineket és egyéb extrákat horribilis áron árulom, és orrba-szájba nyomatom a játékosok képébe (nehogy véletlenül ne vegyék észre). Az összes F2P játék erről szól.

2015. nov. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A szomorú benne hogy bejön, lásd mennyi pénze van a Riotnak csak a LoL-os skinekből, egy bugghalmaz a lol még is a piac nagy részét a skinek elviszik.
2015. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#12: "...de F2P nem nagyon kell nekem, ami arról szól, hogy minimális javítom a játékot, viszont a skineket és egyéb extrákat horribilis áron árulom, és orrba-szájba nyomatom a játékosok képébe (nehogy véletlenül ne vegyék észre). Az összes F2P játék erről szól."


Ez ebben a formában nem igaz, pl. a Warframe vagy a Planetside 2 esetében NINCS olyan tárgy, kinézet vagy skill, amit egy ingyenes játékos ne szerezhetne meg- aki meg türelmetlen, az megveheti készpénzért is.

Ha csak a skinek vásárolhatóak, azzal együtt tudok élni, mert azok egyrészt nem adnak számszerű előnyt, másrészt meg rohadtul hidegen hagynak, még az MMO-kban sem változtatom meg soha a karakterem kinézetét (kinőttem én már a Barbie-zásból).

2015. nov. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!