Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szaggat minden játék a...

Miért szaggat minden játék a gépemen?

Figyelt kérdés
kivétel nélkül ,minden játék akad,grafikai beállítástól függetlenül,még a leg ergyább flashgamek is akadnak,valyon miért?

2015. dec. 5. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet újra kéne már telepíteni. Ez vírusírtózás, tisztítás, szelektálás is egyben.


A rossz hűtés is lehet az oka, vagy akár poros is lehet a gépház.


A gépházat tisztítsátok ki, telepítsétek újra a gépet vagy egyből vigyétek egy szervizbe. Az utóbbit ajánlom, mert akkor más hibákat is észrevehetnek. De az olcsóbb megoldás az előbbi.

2015. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első leírta a lényeget. Ha esetleg semmi nem segít, akkor haldoklik valamelyik hardware. De mindenképp portalanítás, ventilátorok tisztítása, Windows install, stb. Ha nem bízol magadban géptisztítás téren, akkor keress fel egy számítógép szervizt, megcsinálják neked pikkpakk. Mert egy rendes proci hűtő tisztításhoz illik kiszerelni az egészet, szétszedni picit és szépen megpucolni, CPU pasztát nyomni a proci és a hűtő közé, stb.
2015. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egy laptopról van szó valójában,lehet hogy haldoklik ,mert már több,mint 2 éves ,meg valószínűleg tiszta por belülről az egész ,de gondolom egy laptop úgyse nagyon bírja 3 évnél tovább,meg elavul meg ilyenek
2015. dec. 5. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Én most adtam tovább a 3-4 éves laptopom, és semmi ilyen nincs vele, hogy tönkrement volna stb. Talán a vinyó kicsit lassabb már benne.


Laptopot is tisztítanak amúgy, ahhoz viszont mindenképp szakember kell.

2015. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán a szükséges driverek hiányoznak róla, ajánlom a Slimdrivers nevű programot, ingyenes, és minden hiányzó drivert kimutat, és ha szeretnéd, le is tölti neked, ezzel együtt feltelepíti. Eddig bármikor újratettem a gépet, vagy akár másik gépnél kérték a segítségemet, ezzel a programmal csináltam és minden hibátlanul működik rajtuk.
2015. dec. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,valóban egy vga drivert kellett telepíteni.kösziszépen a programot,nagyon adja
2015. dec. 8. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!