Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik skint vegyem meg lolban?

Melyik skint vegyem meg lolban?

Figyelt kérdés
Az új karácsonyi akcióban, kaptam 3 skint ami tetszik. Officer vi, Pool party lee sin, és a death blossom elise. Vi egyik kedvenc karakterem, neon strike már meg van rá. Elise- is egy nagyon jó karakter számomra és élevezek vele játszani. Lee sint még tanulom nagyon nehéz, de tudom hogy jó mert láttam másoktól, ezért ő is érdekel. Ezekből a szempontokból nézve melyiket mmondanátok? mind a három tetszik
2015. dec. 17. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Amelyik neked tetszik. Egy hősre 2skin szerintem indokolatlan.


Nekem is olyan hősökre adott skineket akiket szeretek DE nem veszem egyiket se mert nem tetszenek...


Ha mindenképp választani kellene akkor death blossom elise. Szerintem a Poolparty skinek rettentő gagyik egyik se jön be. Vi -t szeretem én is de nem jött még rá olyan ami tetszene.

2015. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!