Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Airsoftosok! Tippeket kérnék...

Airsoftosok! Tippeket kérnék kezdőknek? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem ezt az ekragadóan jó tevékenységet,már 5 meccsen voltam,és kaptam karácsonyra szüleimtől egy shotgun-t,egy sisakot, és sezmüveget. (DE M56 C [link] és gondolkodok rajta, hogy pár hónap múlva egy komolyabb fegyverre beruházok.Szóba jött fegyverek a meccseken,amikről nem beszéltek le: MP-5 család,G-család és M-család.

50-ezer forint fölé JELENLEG nem szeretnék menni.

Kérdés: milyen fegyvereket ajánlotok Nekem (hozzáteszem, tisztába vagyok a MASZ-al,tudom az alap dolgokat,pls: mi az a grip,az FPS, a blow back és stb.)kezdőnek? Illetve erről a 3 fegyver családról mit gondoltok? Gondolkodtam az AK variánsokon,de lebeszéltek róla,ugyanis Nekem még nehéz és kezelhetetlenebb lenne.Másik: újat vegyek netről,boltból,vagy használtan is?

Az ilyenek menejenek el a poszt felett:

*nem játszottam még airsoftban,de a csipa k***a jó,azt vegyé'*

*noob vagy majd rájössz*

*vegyél használtan és alkudd le 1000Ft-ra!*

Válaszokat köszönöm :)



2016. jan. 3. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
airsoftban fontos a minőség, így szerintem spórolj, 70k körül már egész jó m4-est vagy augot kapsz. Ja és figyelj az ergonómiára, a legjobb az lenne ha beszélnél egy airsoft szerelővel tudna ajánlani megbízható márkákat
2016. jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Egy két ilyen kérdéshez már leírtam, de ismétlés a tudás édes jó anyukája :D Szóval:

Ha ennyi játékon voltál már, akkor némi tapasztalatot szereztél fegyverek terén. Ezt kellene alkalmazni. Azaz a következő játékon menj oda másokhoz és érdeklődj a fegyverükről, kérdezd meg, hogy megnézheted, kézbe veheted-e, stb. Örömmel fognak válaszolni minden kérdésedre. Tehát ezek után olyat vegyél magadnak, ami tetszik, kézre áll. Nekem m4-em volt elsőnek és kb négy éven keresztül maradt is hibátlanul. Az AK-ban zavaró volt, hogy nem tudom magamhoz állítani, a tusa rövid volt és kényelmetlen volt tartani. Mivel alapjában véve erdei harcokban vettem részt, akkor az mp5-ök alapból ki voltak zárva, leginkább technikai okokból. A mesterlövészkedés alapból nem volt a szívem csücske. Így maradt az amcsi vas :D A kezelőjéhez állítható, ha nincs teleaggatva mindenféle taktikai hajszárítóval, akkor a súlyelosztása is tűrhető, nomeg fémből van, ezáltal realisztikusabb az érzés.

A többsék valamilyen orosz variánssal vág bele az airsoft világába. Olcsó darabok, sok az alkatrész hozzájuk, és eléggé strapabíróak is. A másik ág a g36 különböző típusai. Talán egy kicsit drágábbak, de rosszat nem igazán hallottam róluk sem.

Az M-széria már drágább kategória és gyakran macerásabb is. Sokan m4, m16 valamelyik típusával szaladnak a pályákon, de az m14 és gyakori vendég.

Szóval ha van lehetőséged rá, próbálj ki párat. Ha személyesen veszed meg az üzletben, szerintem ott is lehetőség van kézbe venni.

A használt fegyver vásárlásával sincsen gond, talán még előnyösebb is, hiszen sok gyerekbetegséget az előző tulajdnos kijavított, esetleg kisebb-nagyobb fejlesztések is történtek. Ha használt fegyver mellett döntesz, nagyon alaposan informáld le: Mikor volt utoljáran játékon, mikor volt átnézve, hány meccset látott, mi lett cserélve, meg lehet-e nézni belül, volt-e bármilyen meghibásodás, stb. Ha lehet, akkor személyesen vedd át, de ha megbízol a másikban, akkor képek alapján is nyélbe lehet ütni az üzletet. Újonnan egy fegyverem se volt, de mindig megbízható forrásból vettem. Így akár különlegesebb, ritkább fegyvereket is be lehet szerezni. Így lett SCAR-H-m, ami mondjuk nem nagy kuriózum, de a játékokon sokan csodálkoznak rá :)

2016. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind a kettőtöknek a gyors választ,okosodtam!

Ment a zöld mindkettőtöknek :)

2016. jan. 7. 09:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos,fejlődtem azóta,elég sok tapasztalatot gyűjtöttem és a cm.045a-t fogom megvenni holnap taiwangunról (AK74SU) :)
2016. márc. 15. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!