Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan RPG / Akció RPG...

Tudtok olyan RPG / Akció RPG játékot, ahol kimondottan egy gonosz karaktert személyesítesz meg?

Figyelt kérdés

Esetleg lehetnek alattvalóid is benne vagy saját kastélyod, birodalmad is.

Tehát te vagy a legyőzendő gonosz abban a világban, a te célod pedig meghódítani a világot vagy valami hasonló.

További pozitívum lenne, ha a játék rendelkezne afféle aszimmetrikus multiplayerrel, ahol több játékosnak kell összefognia ellened, a gonosz ellen.



2016. febr. 8. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendszerint az RPG attól RPG, hogy olyan szerepet töltesz be, amilyet akarsz. Persze rend szerint mindegyik terelni akar a hős útja felé, vagyis a kerettörténet mindig valamiféle kiválasztottnak állít be, akinek rendeltetése egy gonosz hatalom legyőzése.
2016. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Biztos van, ahol ez fordítva van, vagy tényleg olyan szinten formálhatod a világot és a cselekményt, hogy akár teljesen gonosz végkifejletet is eredményezhessen a játék.


Mint írtam leginkább olyanra gondoltam, ahol már az elején gonoszt játszol.

Nem kell hogy túlzottan komplex legyen a történet, világ, a lényeg hogy cél legyen benne a gonoszkodás, hatalomszerzés mások elnyomásával stb...

2016. febr. 8. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Overlord
2016. febr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, ilyesmire gondoltam.

Ha tudtok más hasonlót még, akkor várom a kommenteket.

2016. febr. 8. 22:22
 5/5 anonim ***** válasza:

fable 1-3


az 1 a legjobb szerintem ott a végén tényleg igazi gonosszá válhatsz de nem spoilerezek, játszd végig :) a 3 is jó, ott saját birodalmad lesz, arról pedig te döntesz hogy hogyan vezeted. a végén itt nem lehetsz az a tipikus epic gonosz mint az 1ben de ez is megér egy misét :)

mass effect trilógiában szintén van lehetőség gonoszkodi de nem annyira mint a fable-ben.

ha valami tényleg velejéig romlott gonoszt akarsz akkor ott a Hatred bár az szerintem nagyon beteg játék :) majdnem kifelejtettem a legjobbat. Star Wars KOTOR :) ennek 2 része is van, a 2t nem játszottam ki de az 1 az nagyon jó! puritán a grafika de ennél a játéknál a történet a fontos és az hogy valamennyire tudsz rajta alakítani :)

remélem tudtam segíteni !

2016. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!