Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baj a FNAF fandom azaz...

Mi a baj a FNAF fandom azaz rajongótáborával?

Figyelt kérdés
Sokat hallom hogy mindenki utálja őket, de mit tettek, hogy ezt kiérdemlik?

2015. aug. 12. 20:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
17%
Én is a fandom tagja vagyok és most nem akarok nagyon durva lenni de rohadgálljon le a pofikájukrol a bőr akik szidják őket a fnaf egy nagyon jó játék és aki nem ezt gondolja húzzon a pincsibe >:( !!!
2015. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen De ez nem válaszolta meg a kérdésemet.
2015. aug. 12. 20:48
 3/36 anonim ***** válasza:
13%

Őszintén, történet 0, valamit próbáltak összebénázni a 3-ban ami nem nagyon jött össze.

Rém egyszerű, egy agyhalott is végig tudja játszani. Se nyelvtudás, se képesség (skill), meg jóformán semmi nem kell hozzá.

Művészi alkotásnak nem nevezném, az azért megmozdít valamit az emberben (nem, nem 2 záróizmot).


Ezek az emberek meg ömlengenek érte, mintha a spanyol viaszt sz*rták volna a készítők. Pedig még átlagosnak se mondanám.

2015. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
0%
Én gyerekeket alapból nem utálok, még a játékot sem, csak nem értem, mi ez a nagy rajongás körülötte, mert alapvetően egy rém egyszerű..."izé", mert játéknak nem mondanám. Szerintem még 12 évesen sem lettem volna képes félni tőle, én akkoriban durva horrorokon nőttem fel. Egy fiatal barátom meg akarta nekem mutatni, hogy igenis, sötétben, fejhallgatóval mekkora para a FNAF, de csak ő sz**t be az összes ijesztésnél, én ültem tovább fapofával. Miért kéne félnem attól, hogy egy kitömött medve az arcomba ugrik?
2015. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
Előbb inkább ismerd meg mert az nem plüs hanem robot és ne játszd itt a szuper horrorálló mlg quickscoper prot és a fnaf igenis király játék és van aki ezt gondolja van aki nem de nem kell adni a nagymenőt és persze a rajongók leszarják ami itt van az utálók meg,lepontoznak h**ye b**mok
2015. aug. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
#5: Ja tényleg, a robotmedvék sokkal félelmetesebbek, mint a plüssök.
2015. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
4%
Fnaf 1-2t végigjátszottam kb 1 izomrángás nélkül, szóval akkor nem tudom miről beszélsz. Ha tetszik, akkor játsszad, de attól még egy átlagon aluli játék marad kisgyerekeknek.
2015. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Van 5 válasz és ezek közül senki sem válaszolt az igazi kérdésre. KÖSZÖNÖM SZÉPEN. Leglább ha már írtok a kérdéssel kapcsolatban kérlek
2015. aug. 15. 12:04
 9/36 anonim ***** válasza:
91%
A five nights igenis átlagnál jóval magasabb szinten van ès mi ez az utálat? Nem tetszik? Ne szidd bazz inkább maradj a saját kedvenceidnél mert egy ember ilyen egy meg olyan és mellesleg a legismertebb indi játèk.
2015. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
67%

"átlagnál jóval magasabb szinten"


Úristen, akkor milyen az átlag?


"mellesleg a legismertebb indi játèk"


Khmm... Minecraft... Khm...

2015. aug. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!