Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy sose úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy sose úgy jövök össze valakivel, hogy majd ő lehetne a férjem?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, eddig 2 komoly kapcsolatom volt (2x4 év), és még a másodikkal sem úgy jöttem össze, hogy majd ő lesz a férjem. El sem tudom képzelni most még ezt. A másodikkal még együtt vagyok, és már sokan kérdezik, hogy hogy tervezzük a jövőt és furcsán néznek rám amikor azt mondom, hogy még nagyon sehogy. Ez mennyire normális amúgy? Én meg akkor hallgatok tágra nyílt szemmel mikor 20-24 évesen már valaki arról beszél nekem, hogy jaj de szeretne már hozzá menni és őt akarja férjéül.. Ugye csak későn érő vagyok? Csak azt nem tudom, hogy mennyi lenne nekem az a kor amikor már azt mondom, hogy férjet keresek.

#esküvő #kapcsolat #hozzámenni
2014. dec. 25. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem embere válogatja, te még nem akarsz letelepedni senki mellé. Én már simán házasodnék, ha lenne kivel. 21/F
2014. dec. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy mindenki azt mondja, hogy ez felesleges időhúzás akkor és hülyének néznek :\
2014. dec. 25. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni azzal, amit más mond.
2014. dec. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is kérdés, hogy milyen élethelyzetben vagytok. Ha pl. mindketten tanultok, vagy egyikőtök tanul még, esetleg 1-2 éve dolgoztok csak, akkor teljesen természetes, hogy nem az az első gondolatod, hogy megházasodj a "semmire". Ha már 18-19 éves korotok óta dolgoztok, akkor későn érőbb típus vagy. Van egyébként, akivel nincs meg az az érzés, hogy "atyaég hozzá akarok menni", aztán mással 2 hét után megvan. És ezzel nem azt mondom, hogy a mostani kapcsolatod nem elég jó, csak nem mindenkivel lehet elképzelni azonnal.
2014. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!