Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Régi játékok gameplay sorozatn...

Régi játékok gameplay sorozatnak van értelme?

Figyelt kérdés

Ahogy végignézünk a youtuben szinte mindenki a lehető legújabb játékokkal nyomul. Nincs baj vele, mert a mostani grafika nagyon odabsz :D

De Szerintetek egy olyan sorozatnak lenne látogattsága ahol a régi nagy klasszikusokat játszák ki?


2016. ápr. 2. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha egy ismert videó tenné, akkor biztosan megnéznék sokak azokat a videókat is. Ha valaki most elkezd youtube-ozni, akkor talán ha annyi munkát és időt feccölnek bele ebbe az egészbe, mint a mai videósok, akkor lehet nézettségük. Ha élvezed csinálni, akkor pedig van értelme. Ha nem élvezed, akkor nincs. A nézettség miatt ne kezdj bele.
2016. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"A nézettség miatt ne kezdj bele."


Ez igaz. De ha senki nem nézi akkor minek öljön időt bele az ember? Akkor elég lenne játszania meg magában beszélnie :D

2016. ápr. 2. 16:26
 3/13 anonim ***** válasza:

"Akkor elég lenne játszania meg magában beszélnie" én is úgy szoktam xd


na de amúgy szerintem jó ötlet

annyi hogy mit értesz régi játékok alatt

nagyon retró (commodore 64 játékok) vagy 10 évvel ezelőtti játékok (San Andreas, Witcher 1, Resident Evil 4, SW KotOR, stb)?

meg sztem előtte utána beszélhetnél kicsit (ilyen 1-2 perces fel- és levezetés) hogy ez a játék akkoriban miért és mennyire volt meghatározó illetve hogy mai szemmel te hogy látod

2016. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk mert szívesen videózik. És nagyon érződik, hogy ki az, aki elsősorban a nézettségért videózik és ki az, akinek egyébként közölnivalója is van a videóival és valódi lelkesedésből csinálja.


A régi klasszikusokról pedig vannak régi videók. Színvonalasok és színvonaltalanok egyaránt. Tudnál hozzátenni bármit azon kívül, hogy a tiéd új lesz?

2016. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És ráadásul te nem is gameplay videós akarsz lenni, hanem let's play videós. A kettő között a különbség, hogy let's play közben pofázol, gameplay közben kussolsz. Ezt sokan összekeverik.
2016. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Tudnál hozzátenni bármit azon kívül, hogy a tiéd új lesz?"

Semmit. Esetleg azt, hogy kissé minőségibb lesz (pl felbontás).


"meg sztem előtte utána beszélhetnél kicsit (ilyen 1-2 perces fel- és levezetés) hogy ez a játék akkoriban miért és mennyire volt meghatározó illetve hogy mai szemmel te hogy látod"

Erre én is gondoltam.

2016. ápr. 2. 16:43
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor let's play. Ez most mindegy hisz a köztudatban főleg a gameplay van elterjedve mindkét műfaj(?) esetében.
2016. ápr. 2. 16:46
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet én tudom rosszul de mikor csöndben viszik végig a játekot az nem a walkthrough?

Bár lehet mar én is keverem, igazándiból sok mai videós csak használja azt a kifejezést amelyik neki jobban tetszik anélkül hogy tudná mit jelent

2016. ápr. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Értelme, vagy nézettsége? Mert nagyon nem mindegy!

Azt gondolom, nem kell ecsetelni, hogy a nézettség és a videó értelme között gyakran semmi összefüggés nincs. M. Krisztián lerészegedéseit ezrek nézik, pedig értelme abszolút nincs. Egy-egy magyar nyelvű, minőségi sakk-elemzős videót pedig ha pár százan megnéznek, akkor már sokat mondok.


Egy dolgot válaszolj meg: szívesen csinálnád? Ha igen, akkor van értelme.

Egyébként igény az van rá. Nézd meg a World of Longplays csatornát, rengetegen nézik. Bár ehhez hozzá tartozik, hogy már 10. éve űzik az ipart, de ettől függetlenül van rá kereslet.

Nyilván annyi embert nem érdekel, mint a legújabb csúcsjátékokból készült bemutatók, de én azt mondom, aki csak a nézők darabszámára hajt, az eleve nem jó videós.


"De ha senki nem nézi akkor minek öljön időt bele az ember?"

Miért, más hobbiba miért öl időt (és nem ritkán pénzt) az ember? Azért, mert szereti csinálni. :)


"Tudnál hozzátenni bármit azon kívül, hogy a tiéd új lesz?"

Annyi pont elég, hogy az övé lesz. Ez nem valami verseny, hogy miben tudjuk a másikat felüllicitálni.

Kárt nem okoz vele, ha ő is csinál videókat, elfér bőven a Youtube-on. :)

2016. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ha valaki valamit felrak youtubera azt azért testi, hogy megnézzék. Különben minek rakja fel?


Nyilván nem csak a nézők miatt csinálnám de egy olyan 500 körüli feliratkozó és 500-1000 megtekintés minden videón nem lenne rossz.

2016. ápr. 4. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!