Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kell, hogy tanuljak, hogy...

Mit kell, hogy tanuljak, hogy "game artist" legyek? Milyen suliba és milyen egyetmre kell, hogy járjak? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Muvészetis vagyok, muvészeti liceumba járok és az a nagy álmom, hogy majd nagy játék cégeknek fogok dolgozni... XI osztaly vagyok és erdekelne, hogy mit kel még ezen kivul tanuljak? ECDL vizygám megvan, Cambridge angol nyelvvizsga meglesz, tehetség megvan.... mi kell még??? Milyen egyetemre mennyek? azaz milyen egyetemi szakra? Grafika desgin esetleg más??? Egy játék rajzolo, vagy game artist (nem tudom potosabban elmondani) mit kell, hogy tudjon még a rajzoláson kivul??? gondolom nem kell tudjon programozni, vagy igen?? animálnia kell vagy az már más dolga??


A válaszokat előre is koszonom!



2016. máj. 10. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Multimedia Design :)
2016. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!