Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends. Kezdő...

League of Legends. Kezdő kérdések?

Figyelt kérdés
Tehát. Kipróbáltam ezt a játékot, de sok minden még nem tiszta. Az egyik, hogy hogyan lehet eldönteni, hogy melyik hős milyen lane-re való? Annyit sejtek, hogy nem a supportal célszerű középre menni, de úgy amúgy nem nagyon értem, jobbára oda megyek, ahol hiányzik valaki. :D A másik, a kezdő meccseken nem nagyon dzsungeleznek, de ha valaki folyton a dzsungelt járja akkor boton 1v2-ben mit lehet tenni, vagy ahonnan hiányzik az emberünk? mindenképp szükséges, hogy valaki dzsungelezzen? mire jó tulajdonképpen? első ízben ennyi. :D
2016. júl. 10. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Töröld le mielőtt te is idióta leszel mint az ott játszó emberek 99%-a
2016. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor én abba az 1%-ba tartozom. Az, hogy melyik hős milyen lane-re való akár a honlapon is megtalálod, de a player társaid is szívesen megválaszolják. Én boton 1v2-ben inkább defensive játékot folytatok, de ilyenkor a jungler sokat segít. A jungler azért jó, mert meglepetésszerű támadásokat tud indítani itt ott, közben a jungle-ben lévő szörnyeket öli, xp-t kap és buffokat gyűjt.
2016. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hali! Ha rámész a hősre kiírja. Egy csomó oldal foglalkozik ezzel a neten, hogy mit vegyél neki, hova vidd stb. Egyébként a mid solo lane.

Top (főleg tankok, assassinok. Duo top nem igazán ajánlott, mivel nincs jungle ezesetben). Jungle (Nyilván solo, feladata a gank, jungle szedése stb.). Mid (Szintén solo, assassinok, AP hősöket visznek oda). Amire te gondolsz, az pedig a bot: Support + ADC (támogató és lövész). Hogyha segítségre van szükséged, szívesen segítek, mikor kezdő voltam nekem is segítettek :).

2016. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2. Gondolom azért még te is kezdő vagy, ha 1v2-ben játszol boton.


Azt, hogy ki hova való sok helyen leírják, sok különböző oldal. A kezdő emccseken amúgy mindenki megy össze-vissza,mert a kezdők nem tudják mi merre hány méter. A játékosok fele smurf(2.acc) ők tudják mit, hogyan viszont szidják a kezdőket.

Mivel smite 10-től van, normális runák 20-tól ezért 10alatt nincs jungler, 10-20közt elvétve, 20-30közt 10-ből 8meccsen van, 30 után meg már minden meccsen.


A jungle nélkül nincs jó elosztás. Az adc mellékell a support, hogy védje. Mid rövid lane ezért gyorsan vissza lehet érni torony alá, így ő védve van. A topos tankos,cc-vel általában ő is jól menekül. Az 5. emebr csak a junglebe fér, mert a midesnek és a toposnak kell az xp és ha 2-en vannak 1 lanen akkor az 2felé oszlik. Így fejlődnek a leggyorsabban a hősök. Ezen felül a Jungler előnyös harcokat alakít ki, hisz ha ő megjelen akkor 2v1, 3v2 lesz a lanen. 1v2-ben hagyod, hogy pusholjanak (tolják a lanet a tornyod alá) és ott torony alatt farmolsz és gyűjtöd a goldot.

2016. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sokat segítettetek a megértésben. :) Akkor ez a dzsungeles buli még nem fenyeget, 14-es vagyok, eddig csak botok ellen mentem többnyire. És ha volt is jungler, a bot csapatnál tuti nem, így jött az idegtépő 2v1, hogy fejlődni sem tudsz. :) Guide-okat már olvasgattam, azok alapján próbálgatom felszerelni a hősöket, de ez még csak vakon követés, kb 10 hőst próbáltam eddig. Akkor úgy érzem még vár rám sok tapasztalni való, mire össze fog állni a kép. :D Ti mennyi idő alatt jöttetek bele? Érdemes tovább próbálgatni vagy egy hőssel próbáljak megtanulni játszani?

#3 minden mennyiségben jöhet. :D

#4 mondanál 1-2 ilyen jó oldalt?

2016. júl. 10. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Hali #3-as vagyok.

Próbálj meg minél több hőst megismerni, kiismerni a képességeit stb.

Természetesen nem csak azért kell megismerni, hogy tudjál vele játszani. Gondolj bele, hogyha mondjuk a csapatodban van (pl. tudod, hogy malphite könnyen fellök elég sok embert, akkor yasuo ként kivárod az ultiját). A másik fontos dolog, hogy sokkal könnyebben fogsz tudni játszani egy olyan hős ellen akit ismersz (pl. Ha volinak megvan a passiveja, nem mész neki kevés élettel).

Egyébként nem igazán van olyan, hogy "menny ideig tartott". Ez a játék azért is jó, mert mindig tudsz fejlődni. Én több mint 2 éve játszom és folyamatosan fejlődöm, főleg ha rangsorolásban egyre feljebb kerülök. Remélem tudtam segíteni. :)

2016. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!