Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem rossz játék a...

Csak szerintem rossz játék a counter strike? (összes rész)

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi jön be. Nyilván nem tetszhet mindenkinek minden játék stílus.

Én pl utáltam (meg most is utálom) a sima cs-t vagy source-t de CS:Go-ban már van vagy 800 órám.


De másik példaként: én nem szeretem a sport játékokat, mint a Fifa, NB stb. Egyáltalán nem játszom velük. Verekedős játékok se vonzanak, mobilon elvagyok a Mortal Kombattal és viszont látásra. Ennek ellenére sokat szeretik a sport és egyéb más játékokat.


Ez teljesen természetes. Ha így érzel, akkor nem kell vele játszani és kész. Én sem veszek már régóta meg egyetlen CoD részt sem, mert a 4 óta kb klisé szerűen ugyan azt akarják lenyomni a torkodon (persze jó pár DLC-vel, ami kb semmit nem ad a játékhoz).


Ellenben én szeretem az RTS játékokat, mégis alig van ismerősöm, aki szeretné a stratégiai játékokat. Mindent embere válogatja.

2016. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
én például az első részét utálom. a cs go nagy kedvenc meg is vettem.
2016. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy CS-t seszeretek, valahogy az egész leragadt a 90-es évekbe, alig van rajta újítás, nem elfogadható a mai világba, szerintem szar.
2016. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Én mondjuk imádtam a CSSt, több ezer órám van benne. Aztán ahogy kijött a CSGO meg is vettem, de nagy csalódás volt a számomra. Egyszerüen utálom, tönkretettek egy jó játékot és csináltak belöle egy tömegkulturális szemetet.
2016. júl. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Rossznak nem mondanám, csak elavultnak. Célkeresztes célzás, olyan hitbox, ami tíz éve is kínos lett volna, unalmas játékmódok, stb. Ha a skinek nem lennének benne, a kutya sem játszana vele.
2016. júl. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
cs go fas.a game csak k.sok az orosz meg a noob ok és ez fel tud b.zni
2016. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ami egy igazán jó FPS az a Black Ops 3, hihetetlen élményt nyújt.
2016. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!