Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of legends 6.14 es...

A League of legends 6.14 es patch hez keresek működő rp hackat, valaki küldene linket? :3

Figyelt kérdés
jó az ip hack is ha csak azt tudtok.

2016. júl. 23. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond csak előző patcheken neked volt működő? :D
2016. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát mondjuk nem XDD

De most hátha

2016. júl. 23. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj én lassan ott tartok hogy minden champ megvan hack nélkül hidd el nem sok idő összeszedni azt az IP-t 1-2 év alatt megvan ha annyit játszol mint én de fel a fejjel és sok sikert a keresgéléshez!
2016. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerver oldali dolgokat mint az accountodhoz tartozó IP és RP mennyiségét nem fogod egy letöltős programmal, de ha valaki találna is egy rést a rendszeren, akkor se adná ingyen.
2016. júl. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát mondjuk igen ez mind igaz én meg nem játszom annyit, hogy az összes hős meglegyen... De azért próbálkozom. esetleg Illaoi hoz hasonló champ at tudtok, kit lenne érdemes kipróbálnom??
2016. júl. 25. 21:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg akinek van olyan acc ja amin az összes hős ingyenes vagy valami ilyesmi... Mert azt hallottam hogy van egy olyan szerver ahol minden ingyenes és bármit kilehet próbálni.... És hátha tudnék szerezni egy ilyet
2016. júl. 25. 21:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy amikor alap 400 RP-t kaptál és nem Hextech ládát ,akkor azon gondolkoztam ,hogy csinálok még egy acc-ot. Aztán azt bejelölöm ,és a másikkal elfogadom. Azután Elküldök abból a 400 RP-ből magamnak valami leárazott skin-t :D
2016. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!