Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy ilyen PS3 manapság mennyit...

Egy ilyen PS3 manapság mennyit érhet? (Nem hirdetés)

Figyelt kérdés
3 éves 550 GB Super Slim (a HDD teljesen új benne, 3 hónapos), mellé 55 darab játékkal, a fele dobozos a fele digitális. Nem ilyen 500 forintos FIFA 13 sportjátékok, hanem Mass Effectek, Dead Spacek, Unchartedek, God of Warok, Bioshockok, Batmanek, Borderlandsek, Evil Within, Alien Isolation, stb., és szerintem az összes Sony exkluzív is megvan. Tehát igényes, magas értékelésű játékok, amik mai napig tartják az árukat és 2 ezer forint alatt nem igazán lehet őket megvenni használtan, csak azokat a játékokat vettem meg amik tényleg jók és megérték a pénzük. Szerintetek egy ilyen csomagot mennyiért hirdessek meg? Az alap gép kontrollerrel együtt szerintem érhet úgy 35-öt, ha belevesszük hogy a HDD-je zsír új, az 55 darab játék, pedig nem tudom, szerintem az is olyan 35 körül? Szerintetek 69-et elkérni érte reális lenne? Nézegettem a hirdetőoldalakat és ott mindenki 45-ért akarja eladni az alapgépét 4 darab játékkal, szerintem azokhoz viszonyítva ez elég korrekt. Vagy nem?

2016. szept. 2. 19:23
 1/4 anonim válasza:
Hiába hirdeti annyiért nem viszik el. Szerintem ha felrakod 70k-ért nem veszítesz vele semmit. Vársz 1-2 hetet és lejjebb viszed az árát ha nem viszik el.
2016. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felraktam 65-ért, ha nem viszik el akkor november-decemberre még leviszem 59-re, az már remélem elég lesz, valaki karácsonyra csak akar majd egy ilyen gépet.
2016. szept. 11. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok. Az utolsó két szériás CFW-es gépek (CECH-21xxA - CECH-25xxB) a legkeresettebbek, azok mozognak 50.000 környékén. Hiába van sok játékod, nem hinném, hogy 50 felett kéne valakinek.
2016. okt. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül 60-ért megvették, egy hét alatt jelentkeztek rá kb. 8-an, tehát nem volt nehéz.
2016. nov. 1. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!