Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti is úgy tapasztaljátok,...

Ti is úgy tapasztaljátok, hogy manapság az ismerkedő oldalak főként a pénzről szólnak és túl sok a kamu hirdetés?

Figyelt kérdés
Régen (10 éve) még élvezettel használtam néhány randi oldalt, de manapság, hogy újra szükségem lenne rá, semmi értelmét nem látom. :-( Szinte csak az emelt díjas sms és banki pénzbeszedésen van a hangsúly. Ráadásul olyan átlátszó kamu hirdetésekkel van tele, hogy az szőrnyű. Még arra sem veszik a fáradságot, hogy értelmes magyar nyelvű szövegek legyenek a kamu adatlapokon, ill. kamu levelekben. Nevetségesen bárgyúak, akár egy kínai használati utasítás. :-) "Én lenni Szeged lány. Ismerkedni szeretnék egyedül élni férfi. Nekem fontos barátság szerelem színház mozifilm szórakozni..." :-))

2014. márc. 12. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
ez már csak így van, a pénz körül forog a világ
2014. márc. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs kamu hirdetés,meet feleslegesen nem fecsérli AZ idejét senki,hogy kamuból van AZ oldalon,mert annak semmi értelme...
2014. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Az élet már csak ilyen? Szomorú ezt hallani! Nem szabad beletörődni, mert akkor megérdemeljük, hogy a fejünkre tojjanak!

"Mert aki jármot hágy nyakába tenni.

Méltó reá, hogy azt hurcolja is,

Míg össze nem dől a korbács alatt." / Petőfi


Kedves második!

Valamit félreértettél! Nem élő, létező emberek hirdetnek kamuból, hanem a randi oldalakat üzemeltetők készítik úgy az site-okat, hogy automatikusan generáljanak leveleket néhány összeállított alapból, ill. jó néhány előre megírt szöveget tesznek fel. De amint látszik, ezek eredetileg idegen nyelvűek, melyeket szintén automata programmal fordítanak le magyarra. Ezért lesznek olyanok, mint a kínai használati utasítások.

2014. márc. 12. 16:32
 4/5 Sanker ***** válasza:

Kedves kérdező!


Korábban évekig én is társkeresőn próbálkoztam, de aztán rájöttem, hogy nagy szar az egész. Most már a csajozás nem okoz gondot, személyesen élőben ismerkedek.

Szóval egyetértek veled, nagyon sok a férficsalogató kamuprofil, nekem már annyi rutinom van, hogy kapásból kiszúrom a kamuprofilt, illetve van 1-2 módszer ezek kijátszására.


22/F

2014. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1# vagyok

Az TÉNY, hogy a világ pénzközpontú. És ebből a társkereső oldalak miért maradnának ki? Az oldal létrehozása a tulajdonosának egyfajta befektetés, tehát ezért lesz minden pénzes a végén. A kamuoldalak meg a bepalizhatóakat vonzzák.

Az, hogy ez tetszik e vagy sem vagy, hogy beletörődök e vagy sem az rajtam múlik, mivel nem tudok ellene tenni. (értem ezt a társkeresőkre)

De lehet máshol és másképp küzdeni és vannak más dolgok az életben amiben van választási lehetőség.

Amúgy én is társkeresőztem, és pontosan tudom, hogy szinte minden oldal fizetős lett mostanra.


Lehet, hogy kicsit nyers a megfogalmazásom, de szeretek két lábbal állni a földön minden tekintetben, és nem egy álomvilágba ringatni magam. Az életet reálisan kell szemlélni egy adott helyzetből.

Csak bele kell gondolni a világ dolgaiba, és a látszat mögé nézni, hogy megkapjuk a kérdésünkre a választ.

2014. márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!