Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 1. A WAR THUNDERben melyik...

1. A WAR THUNDERben melyik nemzettel lenne érdemes lenni? 2. A játékhoz mikor rakják be a hajókat, vagy hogy lehet megszerezni őket? 3. Arany sast hogyan szerezzek?

Figyelt kérdés

látam egy külföldi videót ahol be voltak rakva a hajók.

Ide ki rakom a linket:

https://www.youtube.com/watch?v=6DiX3r351sE



2016. okt. 5. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy erdemes nemzet, de biztos valaki majd benyogi hogy oroszok mert a fejleszto is orosz...

A hajok teszteles alatt vannak, nincs idopont a megjelenesre.

Arany sasra nemigazan van szukseg a jatekban, ha megis kell akkor rendes penzert vehetsz.

2016. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Bármelyiket, amelyik szimpatikus.

2. Tesztelés alatt vannak.

3. Vagy event, vagy wager, vagy bankkártya. Az utóbbi valamivel gyorsabb. ;)

2016. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2016. okt. 7. 17:08
 4/4 onti10 válasza:

1. Nem érdemes válogatni úgyis szar a játék :D vagy is hiába van jó tankod úgy is ki lőnek . Oroszt ajánlom mert a t-54 a Maust könnyedén ki lövi . Őszintén meg mondva nem szeretem az Orosz tankokat de az én Maus-omat meg Leopardomat mindig ki lövi. ( nem ezért szarozom le hanem azért mert a játékban szereplő tankoknak , repülők 50%-ának semmi köze a 2. Világ háborúhoz már mint 1960-as tankok meg repülők )



2. Ezt már többen le írták. Nem hiszem hogy nekem is le kell.



3. Nincs lényege. Nekem is van de nem nagyon veszem hasznát. Lehet rajta ( belőle) venni tankokat de a hozz kevés amit az Event-ek kor szerzel. Ennyi remélem tudtam segíteni amúgy Eventek-kor tudsz szerezni különleges tankokat, repülőket mind például a Német Maus egy erősebb fajtáját az E-100-ast ami szerintem nagyon erő. Ennyi :DD

2017. febr. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!