Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends boost...

League of Legends boost silver 1-ből gold-5ig szezon végére?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Valaki nem akarna segíteni nekem feljutni silver 1-ből gold-5 be szezon végéig?


Jungler vagyok, de eltudok menni adc-nek is, vagy topra.

Előre is köszönöm.



2016. okt. 20. 22:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha kibírod, hogy napi maximum 2 rankeet mész, simán össze fog jönni. Csak ragaszkodj a legjobb pozíciüódhoz.


Ez itt tényleg igaz, hogy ha tudod használni a hősödet, és nem vagy béna - értsd, tisztában vagy vele, miért stratégiai játék a lol, mit miértk ell tenned... -, akkor ez az egy lépés nem lesz lehetetlen.


Ha mindenáron duoznni akarsz, ne itt keress társat, hanem lolhugnaryn, vagy hasonló oldalon.

2016. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Igen, teljes mértékben igazad van.


A játékhoz magához értek valamennyire és mint a három lanen eléggé magabiztosan tudok játszani mert eléggé nagy a hősrepertoárom.


Azért gondoltam egy próbát megér.


Az a helyzet hogy egyedül unok menni és mikor haverokkal nyomom, szinte mindig kikapunk.


Már háromszor estem emiatt vissza s2-be, de soloban mindig visszahoztam..


Csak egyszerűen unok egyedül, és jó volna pár olyan személy aki igazán jól tolja.

2016. okt. 20. 23:33
 3/24 anonim ***** válasza:
61%

Vissza fogsz esni. Sajnos a lol ranked rendszere borzalmas. Volt, hogy plat 1-ből estem vissza gold 1 be, mert akkora los-lavinát kaptam. Elég volt 3-4 los, atöbbi jött magától.

Ráadásul nálam mgé az is becseszett, hogy supprot lane-en szinte smemit sem tudzs cinálni, ha a mid-top béna.


Tele van plat is oylan emberekkel, akik ne mtudják, m iaz astratégia, hogym áködik al ol, mit miért és mikor kell csinálni... És ez plat. Az iylemn embenrek goldig nem knée eljutnia. És paltosok/diások.

Ahogy rnegetegen megrekednek silverben-goldban, pedig feljebb valók, de arendszer hiányosságai, hibái miatt megszívják.


A helyedben napi 2-őt mennék maximum, és kihasználnám, hogy a zz-t, meg a banner of commandot és atöbbit alig ismerik sivlerben, nemhogy használnák - gáz, igen, de platban is tele van ilyen noobokkal -, és erre építenék, vinném azokat a hősöket, amiket a noobk nem játszanak, mert "jaj hogy néz ki, meg nem meta..."...

Ha a feljutás a lényeg, csináld ezeket, valamitn figyled meg, melyik lane-en van jobb játkos, és támogasd azt junglerként.

Igen, ezek "szomorú odlgok", dem itn írtam, továbbra is egy oylan játékról van szó, ahol palt/diában nevetségesen gáz emberek játszanak, az alsóbb részekről nem is szólva, és arito semmit sem tesz a rendszer fixálására. Szükség törvényt bont így, drasztikus lépések kellenek.

2016. okt. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Én azt utálom a legjobban mikor valaki pusholja a lanet, majd jön az enemy jungeles, megölik és egyből sír. Vagy mondjuk meghal egyszer, majd utána is folyamatosan küzd az ellenséggel 1 vs 1-be és elfeedeli az ellent.


Én amikor más lanen játszom szinte soha nincsen gondom. Maximum kapok egy ganket, azzal annyi. Ha a tornyod alatt fagyasztod az ösvényt és csak akkor pusholsz mikor az enemy nincs ott, nem tudnak megölni gankkel sem. Legfeljebb ha torony alá jönnek, de az a legtöbb esetben kockázatos.


Vannak dolgok.


Tegnap is nyomattuk két haverral, midre kerültem és 7/1/9-ben voltam Luxal, pedig nem mid a mainem. Ott szinte sosem játszom.


Volt 6 tornyunk, enemynek 0, három sárkány stb, majd mivel túl hamar beakarták fejezni, túlvállalták magukat, adtunk egy ászt, majd még egyszer mert az adc akinek 700k hőspontja van adc*re nem vett páncéltörést.


Elmondása szerint egy full tank trundle ellen, illetve egy tankos support és mid player ellen nem kell páncéltörés. Főleg úgy, hogy Asheval van..


Na mind1..


Az ilyenek fárasztanak le nagyon.

2016. okt. 21. 00:20
 5/24 A kérdező kommentje:
De most olvastam hogy a következő szezonban változtatnak a várólistákon és megpróbálják visszatenni a régit.
2016. okt. 21. 00:21
 6/24 anonim ***** válasza:
51%

Évek óta ígérgetnek mindent. Nem tesznek semmit arnaked eleln, mert akkor anoobok sírnának, hogy hát ők miért nem rnakedezhetnek ,vagy miért vannak ott, aztán hagynák a játékot.

Addig nem is hiszem el ,hogy vannak változások, amíg silver 4-5-nél feljebb vannak olyan játékosok, akik nem ismerik a játék mechanizmusát, és oylna alap dolgokat, hogy mit tud xy hős, mi az a zz, miért vegyen ezt és ne azt - pár hnappal ezelőtt akasztotk iezzel egy buta magyar gyökér malphit, aki csak ad eleln magic re-t vett. Persze, hogy elküldöd a francba, ha a 10. kérés után se kéeps változtatni, és titeket néz hülyének.


De csináljanak amit akarnak, több mint 2500 órám volt alolban, 80+ skinnel, összes rúnaoldal, tier 3-as rúnák kb 75%-a és plat rank már 2 éve... é nem játszok már vele. A karaktereket szerettem, sok történetet is... de mivel a nomral játékok kínszenvedések, csak idegesítik az embert, mert majd midnegiykben van valaki, aki direkt elrontja, elfunolja.... A rankedek pedig botrányosak, mert nem am megfelelő rankokat kapják az emberek, bénán osrolnak be, alig lehet feljutni, ha elhagy aszerencse - support pozícióban egyedül kb zero esély -, és a sok baorm cska felcseszi azt, aki azért rnaekdezek, ami arnaked lényege: mert ismeri a játékot, jó benne, és jobb akar lenni. Csakhogy a lol ezt nem tolerálja, nem érdekli a ritot, és ezért a lol a valóságban egy szenvedésekkel teli, rosszúl fleépített játék. Enyi tapasztalattal már tisztán látom és sokkal több a negatívum, mintsem hogy visszamenjek - és igen, vicces, hogy erről nem az alapjáték tehet, mert az nagyon jó.

2016. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%
87%-os te az a tipikus platos vagy, aki azt hiszi, hogy a plat már megvolt, innentől már isten császárság van és te vagy a legjobb a világon és csak visszafognak. Pont ugyanazt csinálod, mint a sok bronzos, aki azért sír, mert Silverig sem tud feljutni. És persze a Rito a hibás, rossz a rendszer, na ja. Mi az őrdögöt tudnak csinálni Szerinted? Legyen 500 000 alkalmazottuk akik élőben nézik a meccseket és megdicsérnek, meg külön, személyre szabottan jutalmaznak embereket? Érdekes módon Challenger Smurfok egy hónap alatt feljutnak diamondba gond nélkül, de biztos szerencséjük van...
2016. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
30%

Vannak akik azt mondják, hogy a platosok a leg arrogánsabbak, mert már benne vannak a top x százalékban, amitől különlegesnek érzik magukat, belekóstóltak a sikerbe és vérszemet kaptak. Csak hogy nyilván nem fog minden egyes platós feljebb jutni, hiszen nem fog a liga kiürülni. Az pedig nem igaz, hogy ott is ugyanojan rosszak, mint lejjebb, minden egyes liga között érezhető a szintkülönbség. Maximum az a pár voostolt, vagy aki megvette az accot játszik tényleg rosszabbul játszanak, de hamar le is süjjednek.


Elárulok egy titkot: ebben a játékban mindig veszít valaki. Egy jó play másik oldala egy halál. Egy sikeres snowball másik oldala a feedelés. Minden egyes ligában bronzezól Challengerig. A rendszerben pedig az emberi kizárólag egymáshoz képest csúsznak le fel a ranglétrán, ami szerintem korrekt. Ha megrekedtél egy szinten hosszútávon, akkor az a te jelenlegi szinted. Pont.

2016. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%

2500 órányi játék után igenis tisztán látom a dolgokat. Ja, hogy nem csak én vagyok így a lol-al? Érdekes. Nyilván mindenki arrogáns, meg nagyképű, meg ez a szintje blablablalba.

Nem egy barátom hagyta ott a lol-t, vagy játszi kvele havi 1-2 órát maximum, MERT AR ANKED EGY SZAR.


És nem csak a hasunkra ütüttönk, amikor ezt mondjuk. Csapatos ranekdtől kezdve rengeteg mód kirpóbóltuk, hogy mi tévedünk és arendszer tényleg működik, vagy sem. Midnegyiknél az utóbbi jött ki.

Menj a legjobb karaktereddel, ne feedelj és tegyél meg midnent? Megvan. Thresh support, 50 játék csak threshel, csak supprotként. Eredmény? plat 2-ből plat 3-ba esés, onnan az utolsó 4 játékkal visszakapszkodás. És tele volt ilyenekkel a kísérlet. Ezek maitt hagytuk ott ajátékot, mert szar arendszer.


Mit kellene tenni? Eléréni, hogy aki nem az adott szintre való, tényleg ne ott legyen. Elérni, hogy a RANKED az legyen, amit a neve is takar, ne egy oylan kohó, ami egybeolvaszt mindent, és csak hulladék jön ki a legfelső szint alatt.

"Az pedig nem igaz, hogy ott is ugyanojan rosszak, mint lejjebb, minden egyes liga között érezhető a szintkülönbség. Maximum az a pár voostolt, vagy aki megvette az accot játszik tényleg rosszabbul játszanak, de hamar le is süjjednek."


Oh, persze. Ezért volt anapi 15-20 meccsemből az esetek 80%-ban oylan, ki olyanokat nem tudott, hogyk ell használni a lámpást, hogyan lehet gnakelni, mrie jó a zz, mrie acommand of banner, miért kell hibitort verni, mikor kell baronozni...

Ha az az ember, aki nincs tisztában a lol stratégiai részével, és esetleg, mi acsapatjáték... és silver 4-5-nél feljebb van, ott nagy bajok vannak arendszerrel.


Jöhetsz a nevetséges "ez ate szinted", meg "ha jó vagy úgyis feljebb jutsz" hülyeséggel. Ugyansi én ellentétben veled és a hasonlóakkal, elemeztem, próbáltam, kritikusan néztem, és eséylt adtam arra, hogy midnent megvizsgáljak.


Ha pedig a sok noob, vak hülyegyerek csak ugyan azt a 2-3 elcsépelt ökörséget tudja szajkózni, akkor nincs is miről beszélni.

2016. okt. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
30%
Az utolsó mondatoddal egyetértek ;) Az feltűnt, hogy semmi érdemleges kritikát nem mondtál csak azt, hogy szar a rendszer és kész? Hogyan lehetne jobb? "hát nemtom de ez így rossz, elkéne érni, hogy jobb legyen arrghhhh szemét Rito"... Gratula. Én magam csak Silveres vagyok, de élvezem a játékot és vannak Platos ismerőseim. Az, hogy ott is ugyanolyan rosszul játszanak, az nem így van. Magadnak hazudsz, vagy te vagy a világ leg szerencsétlenebb embere. Platban azért már az alapokkal tisztában vannak az emberek, de már Goldban is.
2016. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!