Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki nemsegítene szezon...

Valaki nemsegítene szezon végéig kijutni silver 4-ből gold5-be? :D Kéne nekem a maokai+skin de undorító társakat kapok folyamatosan rankeden egyedül nem megy. :/

Figyelt kérdés

2016. okt. 4. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, nem a társaid undorítóak ha nem megy.. erre van az elo boost.. persze ebből lesz az hogy gold5 ben vannak a legnagyobb balekok mert kikönyörögték másoktól az eloboostot és onnantól képtelenek nyerni..
2016. okt. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tévedés ne essék a játék tudásom bőven megvan a goldhoz. Toplanen játszok sokat vagy supportként. Ha topon vagyok rendszerint nyerem a lanem de folyamatosan feedelnek a társaim egyik ranked után a másikon. Ha support vagyok rendszerint afk-ba megy az 5.-ik percnél az adc-m vagy auto attackal farmol és köze nincs a játékhoz. Ezért akarok egy kis segítséget mert így lehetetlen innen kijutnom.
2016. okt. 4. 21:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak példának a legutóbbi ranked meccsem 0-8 soraka adc(??) 0-6 sion support teleporttal, evelynn jg 8.-ik percnél afk. Akkor kérlek meg ha rendszerint ezeket kapom hogyan jussak ki? Mert sajnos nincsenek ismerőseim akikkel premadelhetnék. (Az én statom 3-4-3 volt a végére ha tudni akarod.)
2016. okt. 4. 21:18
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


A farmom szar mert jobbról balra ugráltam hogy valahogy életben tartsam a meccset...

2016. okt. 4. 22:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugi én ugyanebben a cipőben jàrok,csak én még lejjebb csúsztam mint Te.Amikor diamond-os unokatestvéremékkel jàtszom néha normàlt,azt mondjàk egyszerűen nem értik mi a cart keresek ott lenn.Úgyhogy szépen kezdek egy új karit,és egy jó besorolással ...;)
2016. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most kezdenék új accot oda lennének a hőseim és a skinjeim. Ráadásul silvernél jobba úgy se dob be, és nincs nagy különbség bronz és silver között. A világtalanok csak hemzsegnek.
2016. okt. 5. 14:35
 7/7 anonim válasza:

Én silver 1 vagyok, ám a szezon elején bronz kettő voltam.


És azért mondhatom, hogy ég és a föld a különbség a kettő között. Lehet ha azért látom igy, mert másképp gondolkozom mint a többi silveresen, nemtudom.

2016. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!