Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends boost...

League of Legends boost silver 1-ből gold-5ig szezon végére?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Valaki nem akarna segíteni nekem feljutni silver 1-ből gold-5 be szezon végéig?


Jungler vagyok, de eltudok menni adc-nek is, vagy topra.

Előre is köszönöm.



2016. okt. 20. 22:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
40%
Most, hogy rájöttem, hogy te minden mondatot szószerint értessz, és nem úgy, ahogy azt adott esetben kellene, és hogy szerinted a ranked csak annyi ,hogy valak iveszít, valaki yner és fel vagy le jut, és ez elég, bárhogy is néz ez ki, nincsen iről beszélni, nem vagy oylan szinten egyszerűen, hogy komolyan leheseen venni, amiket mondassz.
2016. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

Do you smell this? Smells like polak silver trashtalk.


Takarodjatok vissza bronzba silver noobok mester jánosozni meg katarinázni sok unksilled láma

2016. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
44%
Miért, te mit mondasz? Hogy folyton veszítesz a rossz csapat miatt és miattuk nem tudsz feljebb jutni, ennyit. Elhiszem, hogy platban is hibáznak még az emberek. Elhiszem, hogy ott is tud frusztráló lenni egy meccs. De mi köze ennek a rendszerhez? Hogy kerülnek fel oda ilyen játékosok? Honnan tudod, hogy bem csak egy rossz napjuk van? Sehonnan.
2016. okt. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
2016. nov. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!