Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends boost...

League of Legends boost silver 1-ből gold-5ig szezon végére?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Valaki nem akarna segíteni nekem feljutni silver 1-ből gold-5 be szezon végéig?


Jungler vagyok, de eltudok menni adc-nek is, vagy topra.

Előre is köszönöm.



2016. okt. 20. 22:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
40%

Feltűnt, hogy egy szóval sem modntam, hogy most kifejtek mindent? Hogy odalalkat írok? Kicsit sem érdekel ,hogy egy ember mit gondol a lol-ról és ha azt hiszi, nem arendszer arossz.


"Platban azért már az alapokkal tisztában vannak az emberek, de már Goldban is."


Látszik, hogy még nem játszottál valami sokat. Nem véletlenül írtam a 2500 órát. Többet láttam és tapasztaltam, mint te. Főleg ,hogy ebből a 2500 órából 1700 körül már goldban és platban és az azok kzöti normalokban volt.

Tisztában vannak vele? EGY FENÉT. A lol-nak van egy rendszere. Megvan mit miért romboslz le mit mikro kel lcsinálni mit miért veszel, mikor hova mész...

A játékosok hatalmas része inncs tisztában ezzel. Se silverben se goldban se paltban de még diában is akad rengeteg, aki képtelen úgy játszani, ahogy azt aranekd megkövetelné. A ranekd rendszer léynege, hogy mindent megteszel a gőyzelemért, elfogadod a játék megchanizmusát és azt tlejese mrétékben kihasználod. Aki ilyenkor egy rohadt last killt üldöz, lemegy még farmolni fingja nincs róla mikro kel ldrakezni vagy baronozni, nem emgy a csapattal... Annak írhat akrámiylen szintet a j áték, NEM JOBB AZ ALJÁNÁL. És nem, ez nem az hogy valakinek nem megy adott mecscne ajáték ,hibázik... EGyszerűen buta ajátékhoz, nem csapatjátékos, vagy orszsabb, totál noob.

És ez arendszer baja, hogy iylen játékosokkal van tele dia tetje alatt a játék. És ez ellen nem tesz ariot, pedig tehetne.Példát vehetne a lol adotáról, vagy a jobb renszserű játékokról, de baromira nem teszik és nem fejlődnek ott, ahol kellene.

A normalról beszélni meg kséz időpocsékolás, át is nevezhetnék "ökörségre", emrt az nem normal ahol ha nyerni akarsz, még téged szólnak le és mindenki baszik mindenre, csak funol, így ha egyeüdl játszol, 20" perc szopás az egész.

2016. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
46%
Oké, ha szerinted plat-dia szonten se tudnak játszani az emberek, akkor hol vannak azok az emberek, akik tudnak? Az a pár száz Challanger szerverenként? Ja meg persze te. Aha nyilván. És csak nekik kéne fent tartani minden ligát silvertől felfele. A többi több milió játékos legyen bronzos. Persze. Vagy hogy gondolod? A játékosok egymáshoz képest mennek le fel a ranglétrán. Először a legtöbbeket Silverbe dobja, onnan lehet haladni. Aki följebb van, annak jobb a nyerési aránya. Pont. A boostereket, smurfoket, megvásárolt accokat pedig közel lehetetlen mind kordában tartani egy ekkora játékosbátisnál, meg amúgy is. De azért ők mindig nagyságrendekkel kevesebben vannak. Na, te ezen a rendszeren mit csiszolnál?
2016. okt. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
40%

Te baromira nem réted a lényeget.


1, neked fogalmad sincs, mi folyik feljebb, mert ott vagy sivlerben és sose voltál fennt. Honnan tudnád Te akkor, hogy milyen az élet diában és platban? VAgy netán lejátszottál több száz meccset arrafelé? Kötve hiszem.

2 Azt mondtma ,hogy tele van ilyen emberekkel. Nem hogy cska ők vannak ott.

3 Az első 2 énven meg lehetett nézni ,a játékosok közül mennyien voltak a felső szinteken. Nézted bármikor is? Tisztában vagy vele, hogy idnult al ol és milyen hatással lett rá, hogy több millióan nyomják?

Meg lehet nézni, hogy menynien vannak az adot szinteken, és ebből mennyi a reaális. Dia 3 alatt rég nem azt jelenti a szinted, hogy oda való vagy, hanem hogy jelenleg ott vagy.

Szeirtned egy oylan játékos, aki nincs tisztában azzal, mire jó a banner, miért kell neki csak armort vennie, ha nincs magic-es a csapatban, miért kell dragonozni... az paltos? vagy akár goldos? És akkor még nem si beszéltü ka sok barmot, aki direkt afk, vagy trollkodik (ez a hab atortán asok noob mellett)


"A boostereket, smurfoket, megvásárolt accokat pedig közel lehetetlen mind kordában tartani egy ekkora játékosbátisnál"


Hogy ne lehetne? Látható, milyen ip-ről megy a játék. Látható, ha valaki egy rakat szar volt, msot meg köröket ver mindenkire. Ezeket midn figyelik, de nem lépnek eleget elenük, mert kevesebben játszanának, az meg nem arito érdeke. Nehéz elhinni ugye, hogy minl több játékos, érdeklődő, annál több pénz?

A flame-ek többsége és az abbó lszármazó büntetés is arra azért van, mert oylan társat kapsz be, akinek botok ellen vagy normalban kellene játszania. A játékosok jelentős része nem a másik anyját szidja funból, hanem egyszerűen nem hiszi el, hogy olyannal játszik, akinek nem lenen ott keresnivalója.

Szeritned az normális ,ha egy tudatlan játékso goldban van? Vagy feljebb? Szerinted az a rendszer jól működik, ahol elméletielg nem invelhetsz oylat, aki több mint egy rankkal van alattad, aztán ha lemegy az mmr-ed, akkor paltosként összedob silveressel, vagy oylannal, aki akkor rankedezik elsőzör?

Hgy a játék oylan kedves, hogy kéeps los-ok egész sorozatát ráduszítani, psuztán azzal, hogy gyengébb játékosokat ad be? 10+-os lose sorozatokról beszélünk. 1-2 szinttet simán lemész egy nap alatt. Kapdo a gynegébb játékosokat, szopsz és szopsz és szopsz.

Élvezet 5-1-15-ös statokkal bukni, amikor te midnent megteszel, de egyszerűen van egy-kettő - vagy ne adj isten több - a csapatodban akiképtelen hozni ami elvárgható lenne, ha már az adott szinten van.


Rengeteg dolgot lehetne tenni. Több rúnaoldal kelljen rnakedhez. Több rúna. Tutorial rankedhez. Nagyobb húslimit. Több játékszám...És ez cksa a belépő.

A rankednek egy komoly megmérettetésnek kelelne lennie, nem egy szívássorozatnak, ami atótl függ, ki kapja azt a cspaatába, aki nem tud League of Legendezni.

2016. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én valamilyen szinten mindkettőtökkel egyetértek. Az igaz, hogy a rangrendszer nem olyan jó, de szerintem nagyon nehéz lenne megcsinálni, hogy minden jó legyen. Ha valakinek ennyire nem tetszik a ranked, sztem ne is játsszon..


Igaz, hogy sokszor nem rajtad múlik, és nem miattad van, hogy vesztettél v nyertél, de azért ha sok meccset játszol, akkor az, hogy mennyit nyertél valamennyire jó képet alakít ki egy adott játékosról. Persze, sokszor lehet szerencsés, vagy balszerencsés az ember. De előbb utóbb mindenki odakerül, ahova való.


Most megéri az op-bb hősöket betanulni szerintem, mert könnyebb velük feljutni, és ajánlom is őket, pl.

Top: Kennen, Riven, Jayce...

Jungle: Zac, Nida..

Mid: Syndra, Velkoz..

Adc: Jinx, MF, Jhin

supp: Alistar, Blitz..

Persze ez az én véleményem.


Én is észrevettem, hogy van amikor nagyon jó csapatot kapok, van amikor pedig egyik játékoson a csapatból kifejezetten látszik, hogy nincs köze ehhez a meccshez. Egyszer a lövész annyira feedelt, és béna volt, hogy kevés esélyt láttam, hogy megnyerjük. De néhány teamfight jól alakult. Kicsitt "op-bb" kőseink voltak mint az ellenfélnek, és hiába volt béna az adc, attól még eleget sebzett ahhoz, hogy megnyerjük a meccset.

És a végén kiderült, hogy annak a bénának van a legnagyobb rangja...


Persze, ha az ellenfél kicsit is jobban játszott volna, akkor vesztünk. De az a lényeg, hogy elsődlegesen az a jó, hogy mennyire játszol jól. És ez nem csak egy adott hőssel van, hanem úgy alapból tudod-e, hogy mit érdemes csinálni. Ez talán a legfontosabb. De ha emellett még erős hősöket is választasz, sokkal könnyebben történik ez meg.


Az meg, hogy ki mikor érti meg pontosan a játékot, a stratégiát, hogy mikor mit kell csinálni az változó. És ha vki platba feljutott, akkor sztem el tudja dönteni, hogy a többiekhez képest jól játszik-e.


Mindenesetre, sok sikert a goldhoz :)

2016. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
46%
Nézd, az emberek többsége még silverben is tudja ezeket a dolgokat, amiket hajtogatsz (armor, dragon stb.), de mindegy, abbahagytam. Én évlvezem a játékot, te berageltél, kellems Rito szidást és sírást!
2016. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
34%

"Nézd, az emberek többsége még silverben"


Silver-álom. Kár, hogy baromira nem így van. És nem elég tudni, meg is kell csinálni. Aki pedig nem tudja elfolytani magában azt, hogy "jajj én 1v5-be ugrálok, totál feedelt vagyok" "jajj én dragon helyett ezt meg ezt csinálom" "Jajj én nem veszem azt ami kell, mert mást akarok", "supprto vaogyk de mass ap-ra megyek és midenki halljon meg csak én éljem túl hihihi"az nem való feljebb.

Ahhoz viszont, hogy lásd ezeket a dolgokat, rengeteg játékidő kell és nem tuolsó sorban nem silverben maradni. Aztán amikor a 10. promodat bukod el azok miatt, akiknek nincs keresnivalója ott, ahol, vagy ahova menni akarsz, aztán majd megint aztán megmint aztán leesel aztán szívsz, aztán hiába tudod, hogy jó vagy, nem jutsz feljebb - már ha sikerül, hah -, majd látni fogod, mit miért írtam. Bár peresze, aki nem képes átlátni a játék ezen részét, aki noob... annak naná hogy tökéletes egy hibás rendszer, ami a stratégiához hozzászagolni képteleneket is golddal jutalamzza. Hah!


Az meg hogy egy silveres, aki pár száz órát ha játszott beszél a gold aljánál följebb lévő, több tapasztalatot igénylő dolgokról, meg hogy tök faja a rendszer, holott a hibák kiszúrják az ember szemét, az meg egyenesen nevetséges.

2016. okt. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
44%
S 3 óta játszom, nem állítom, hogy nagyon jó vagyok, rankedezni eleve keveset szoktam, mert inkbb szeretek sok champel játszani, mint rágyurni egy main-ra. De van tapasztalatom, követem az EU LCS-t és a worlds-öt. Na mindegy, pá!
2016. okt. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
44%
"goldal jutalmazza" nagyon hülye egy látásmódod van hallod. Ha valaki feljut Goldba Silverből (és alapból a legtöbben Silver/Bronze környékére kerülnek), akkor az többet nyert, mint vesztett. Pont. Krvára nem jutalmaz itt a Riot senkit. Nagyon egyszerű és logikus a képlet. Látom képtelen vagy felfogni.
2016. okt. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
44%
A ranked egy olyan játékmód, ahol az összes Lvl 30-as játékos játszhat besorolásra, haladhat fel le a ranglétrán és láthatja, hogy a többi játékoshoz képest hogy áll. Nyilván fogsz benne veszíteni és időnként kapsz rossz csapattársakat. Ezek után miről beszélsz? Szerinted Platba varázsütésre kerülnek fel az emberek? Tényleg nem értem. Meg kéne szűrni, hogy ki mehesen rankedre? Plat szint eléréséhez igenis már kell egy csomó energia és belefektetett idő, mondhatsz bármit. Továbbra is csak sírsz, mert nem tudsz veszíteni.
2016. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
44%
Ha nyersz feljebb jutsz, ha vesztesz lejjebb süjjedsz, ennyi a képlet, ennyi a rendszer. Random csapattársakkal és ellenfelekkel. Mi a rák lehetne ezen másképp? -.-
2016. okt. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!