Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft játékban...

World of Warcraft játékban melyik a legjobb heal cast?

Figyelt kérdés

Raid heal-re gondoltam a hordánál! Régen még a wrath of the lich king dlc-nél játszottam utoljára ott még tauren sámánnal játszottam! Azóta kijött néhány DlC után gondolom változtak valamelyest a dolgok! Ja és még az érdekelne hogy PVP-nél van már külön heal set?

Ja meg volt egy Blood elf Paladinom de annál rá kellet jönnöm hogy nem igazán raid healnek való



2016. okt. 22. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Heló!


A kommenteket is nézd meg: [link]

2016. okt. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A pala mindig is tankheal volt... Raidhealnek druid vagy sámán, esetleg pap, nem tudom milyen most holy/disc legionben.
2016. okt. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Eredetiről tudok nyilatkozni és ez patchenként változik. Jelenleg a legjobb raid healer ( de egyben Pvp healer is ) A sámán... :) A blood elf healer is nagyon jó most pvp-be. Külön healer set nincsen csak honor talent, ami csak pvp-s tónákban ( bg, aréna ) használható. A disc pap szerintem most kifejezetten rossz, mivel elvettek tőle szinte minden healt ( maradt a penance és az instant flash heal ) és inkább az absorbokra koncentrálódik, ami jó ötlet, de akkor is a jelenlegi patchben az egyik leggyengébb healer. :) A monk healer is nagyon jó, de a sámán jelenleg az öszeset magasan veri.
2016. okt. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
blood elf pala*
2016. okt. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor ebben nem sokat távozott a játék! Régen is a Sámán volt a legjobb meg akkor most is!
2016. okt. 23. 15:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, a sámán régóta a top healerek közt van, viszont a lich kingben a paladin is nagyon erős volt és a disp pappal is magasra fel lehetett menni pvp-ben. Mostanra a priest... inkább csak shadow-on ér valamit, vagy esetleg raidre a holy talent. :) De természetesen ez mindig változik. Ki tudja, hogy a következő patchre mit nerfelnek és mi kap buffot :)
2016. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy én egy valamit nem bírtam megérteni a Cataslym dlc után! Habár ez lehet hogy meg van magyarázva a játékba csak én nem olvastam utána! Az hogy mégis kinek jutott az eszébe az hogy legyen Tauren paladin?! Mert elismerem keveset tudok a játékról nagyon nagyon nagyon alapszinten képbe vagyok de a tauren faj aki sámánokkal veszi körbe magát beáll paladinnak ez szinte totálisan ellentéte a sámánoknak!
2016. okt. 24. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt soha senki nem fogja megérteni :D Számomra is mókás... Én az undeadeket sem értem, ha már itt tartunk, mivel undead nem csak ember lehet, ha úgy veszük, hanem lehetne tauren undead is vagy akármilyen másmilyen faj, amelyik feltámadt a halála után :)
2016. okt. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na most lehet hogy rosszul emlékszek mert már vagy 10 éve nem játszottam vele de mintha a Warcraft 3 játékban erre kitérnének! Egész pontosan arra nem hogy más faj miért nem lehet undead vagyis ez annyira nem igaz mert pl Sylvanas is undead-nek nevezhető miközben eredetileg Night elf volt!
2016. okt. 24. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!