Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Windows-al futnánk...

Melyik Windows-al futnánk legjobban a játékok az alábbi gépen?

Figyelt kérdés

Motherboard: Gigabyte GA-EP43-UD3L

Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @3.00GHz

Memory: 4.00 GB(RAM) DDR2 800Mhz

VGA: GeForce® GT 730, 2GB DDR3, 128-bit

HDD: 640GB


jelenleg win.10 Pro van, eleg jol mukodik, viszont jatekokra eddig csak az XP es a 7 Ultimate-t probaltam, az XP kicsit elavult mar... a 7es Home Premium milyen valasztas ? nincs olyan rendszerigenye mint az Ultimate nak ... nem kell itt csak assasin screed3 black flag, gta 4, meg hasonlo 2013 alatti jatekokra gondolni :)


a GTA5 ot meg nem probaltam szerinteted van esely hogy elfusson rajta egy ps3 grafikahoz hasonloan :)?


2016. okt. 26. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
win 10-zel én toltam AC4-et gond nélkül, nem értem miért kéne újra raknod.
2016. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem Win 7 Home Premium alatt futottak a következő, régebbi játékok: COD2, COD4:MW, Dead Space 1-2, Sniper Ghost Warrior 2, Just Cause 2, Arma 2 (és a kiegészítői), Left4Dead 1-2, MOH: Airborne.


Probléma csak a COD2-vel volt (néha kifagyott az átkötő animációknál), ill. a MOH-nál bele kellett nyúlni a konfig fájlokba, hogy normál full screen-en fusson.

2016. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!