Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LEague of legends ben hogy...

LEague of legends ben hogy van az elő szezon?

Figyelt kérdés
Mármint tényleg igaz hogy annyi rankedet mehetsz amennyit akarsz és mindegy hogy nyersz vagy vesztessz?Mert ugy tudom hogy nem vesztessz lp-t ha nem nyersz meccset.
2016. nov. 9. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Heló!


A két szezon közötti időszakban voltaképp bérmit csinálhatsz, mert a season indulásakor tölrődni fog, amit elérsz, és újra meg kell csinálnod a 10 besorolót.

2016. nov. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Legalább ne mondanál hülyeséget szegénynek. 2éve biztos de lehet, hogy régebb óta is soft reset van ami kvázi annyit tesz, hogy (jelenlegi mmr+ alap mmr) / 2= az a szint ahonnan a besorolókat kezded.


LP-t az eddigi előszezonokban ugyan úgy vesztettél, de besorolónál csak az mmr számít ami nem egyenesen arányos a rankoddal. Ergó ha az esik lejjebb kezded a besorolót, viszont ha nő akkor feljebb.


Igazából így, hogy kiszedték a normal draftot mást nem is nagyon lehet menni ranked helyett.

2016. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem véletlenül vagy te 76/-os.

Tökéeltes váalszt adtam. Csak az iylen silveres noobok képtelenek megérteni, mint Te!

A kérdező csak és kizárólag a Szezon vége és az új szezon eleji időszakról krédezett.

Senki nem krédezett az mmr-ről lp-ről...

Úgy hogy ahelytt, hogy idejössz, belekötsz más válaszába, legalább próbáld megérteni, mi is a kérdés, te szerencsétlen low, és váalszolj arra a baromságaid helyett.

2016. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

A két season között lejátszott ranked meccsek ugyan úgy befolyásolják a következő szezon indulópozícióját.Egyáltalán nem törlődik semmi, csak az alaphoz konvergál. Ergó ha most veszít egy csomó rangot akkor az igen is számít és a besorolók után még lejjebb kerül (így is lejjebb fog). Akkor lenne igazad, ha teljes reset lenne és mindenki a 0-ról kezdené,de mint mondtam ez az elmúlt 2-3évben biztosan nem így volt, hogy ne kerüljön össze a chellenger játékos a b5-el a 10 besoroló alkalmával és ne kelljen átgázolnia mindn kis divízión újra. Hisz avval mások játékélményét rontja. Nem nekem vannak problémáim az értelmezéssel.


A kérdést pedig megválaszoltam, hiszen elmondtam, hogy egyáltalán nem mindegy, hogy vesztesz vagy nyersz.

2016. nov. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!