Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Heroes of the Stromban a...

Heroes of the Stromban a jelenlegi metában melyik erősebb és melyiket érdemes megvennem artanist vagy guldant?

Figyelt kérdés
Mindkettőt kipróbáltam mindegyiknek tetszik a játékstílusa de nem tudok dönteni melyiket vegyem...

#Moba #Güldan #Artanis
2017. márc. 10. 16:04
 1/1 anonim válasza:
100%
Hát Gul Dan kb mindig Meta kari lesz. Szerintem mióta bejött a játékba nem is ment ki a METÁból olyannyira hogy ne lehessen bepickelni ha kell egy ranged assasin. Artanist mostanában nem annyira érzem jónak, sőtt! Egyébként van facebookon egy rajongói csoport ,Heroes of the Storm hungary néven. Sok dolgot megtudhatsz onnan és folyamatosan frissülnek az információk a tagok is normálisak (csak kérvényt kell küldened és bevesznek). És van egy oldal is (ez nem hivatalos statisztikák alapján dolgozik de nagyjából átlátást nyújt mindenről ami HOTS : hotslogs.com :) Reméllem segithettem valamennyit :) Ha még van kérdésed irj nyugodtan privátot :)
2017. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!