Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Erre a gépre valami élvezhető...

Erre a gépre valami élvezhető játék?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ingyenes legyen. Ráadásul élvezhető legyen a játék!

Config:

OS : Windows 10 Home x64

CPU: Intel Pentium Dual Core E6600

GPU: ASUS SILENT 1GB AMD RADEON HD5450

HDD: Samsung HD161HJ ATA Device

Motherboard: GIGABYTE-GA-EP31-DS3L Rev 1.0

RAM: 2x2GB Dual Channel 800mhz, 800mhz,

Lehetőleg 2011 feletti játékokat, de belefér még 2010 is!



2017. ápr. 8. 12:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj, ha pl. 2009-eset küldenék? Miben rosszabb az, ami 2010 előtt van?
2017. ápr. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 LeonScottKennedy ***** válasza:
Ha ennyire modern játékokat akarsz, akkor vegyél egy modern gépet hozzájuk, mert ezzel az ócskavassal nem sokra mész 2011 feletti játékokkal.
2017. ápr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Neked ócskavas, de számomra nem. Én magam dolgoztam meg ezért a vasért, szóval nekem ne merd itt leócskázni a gépemet! Amúgy majd venni fogok egy jobb GPU-t! Azért nem szeretnék régebbit, mert úgy hallottam azoknak nincsen valami jó élvezetességük. Felőlem jöhet bármiféle, de HL2, mert azt kivittem vagy 20x-or! :D
2017. ápr. 8. 13:24
 4/19 A kérdező kommentje:
de HL2 ne!* Ez kimaradt.
2017. ápr. 8. 13:27
 5/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kicsit nyersen fogalmazott a válaszoló, de tény, hogy kevés új játék fog ezen a konfigon futni.


Keress rá google-ben, hogy "Best pc games of 2009", "Best pc games of 2008", stb.

2017. ápr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Csak mert megdolgoztál érte, attól még lehet elavult sajnos. A hardverpiac nagyon gyorsan fejlődik és változik. A proci 11 éves, a GPU meg 7. Sajnos 2011 felett már nem nagyon lesz mivel játszani, mert hiába lenne képes a GPU elfuttatni a korábbi játékokat, a CPU nem fogja bírni.


Persze lehet erre azt írni, hogy van GTA V gameplay video a procival. Nos, igen, csak a proci közben meg vért izzad.


No meg hogy ingyenes játék. Nos, ezek igazából vagy az ingyenes online játékok, mint pl War Thunder, vagy a böngészős játékok, mert ingyenes játék nincs nagyon. Vagy Steamen kell belőni az ingyenes játékokra a szűrőt, de azok olyanok is, kivéve egyet kettőt.

2017. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
A processzor azóta is bírja! Stabil 40°C-t tartja játékoknál, max 51-52°C
2017. ápr. 8. 13:59
 8/19 anonim ***** válasza:

A jó ingyenes játékok azok vagy mmorpg-k, vagy moba-k (mindkettő online). Ezek régebbi gépeken is el szoktak indulni, de mostmár az újabbaknak kezd fölmenni a gépigényük. 2014 előttieket meg lehet próbálni.

Még van egy fizetős játék ami nem is régi és elfut régebbi pc-ken is: Undertale Szerintem nagyon jó. Angol tudás kell (erősen ajánlott) hozzá.

2017. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

2010 előtti játékoknak ugyanolyan az élményük, mint a mostaniaknak. Nincs ilyen szabály. Nekem ennél erősebb gépem van ezért tudok játszani a legújabb játékokkal is, de őszinte leszek, belecsömörlöttem, belerökönyödtem a modern játékokba. Minden műfajra van egy sablon, és mindig ugyanezekre építkeznek, alig lehet már igazi új játékokat találni. Minden játék műfaji alapjai változatlanok évek óta, egy TPS után nincs másik TPS-hez kedvem, mert ugyanúgy működik... fedezékbe vonulsz, oszt lősz. Javaslom hogy ne év és kor alapján válogass magadnak játékot.


Inkább azt írd le, hogy mit játszanál szívesen? Ingyenes alatt azt érted hogy hivatalosan ingyenes, vagy hogy betudd szerezni virágbolti verzióban?

2017. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 LeonScottKennedy ***** válasza:
Hogy a régebbi játékok kevésbé élvezetesek? Félre vagy informálva. Hogy megdolgoztál a gépért? Senkit sem érdekel, főleg nem a fejlesztőket. Attól még nem lesz erősebb valami ha megdolgozol érte. Neked nem ócskavas, de aki kicsit is ért a játékiparhoz, annak az. Neked fogalmad sincs hozzá, ezt tökéletesen tükrözi a kérdésed. Ezzel a géppel nem fogsz mai játékkal játszani, főleg, hogy még pénzt sem akarsz kiadni rájuk, akkor mégis mit vársz? Az ingyenes és fizetős játékok között óriási az élvezhetőségi különbség, kivéve a már korábban említett mobák esetében, de az a műfajból adódik. Hogyha tényleg egy élvezetes, minőségi, mai játékkal akarsz játszani, akkor az első lépés a gép fejlesztés, majd a játék vétel. Addig meg ne is álmodj ilyesmiről.
2017. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!