Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem pénzlehúzás a...

Csak szerintem pénzlehúzás a Star Stable?

Figyelt kérdés

Szóval ez egy fizetős játék,ennek ellenére a frissítések nagy része fizetős tartalom.Állandóan ruha átszínezések/ló átszínezések vannak,vagy új lovak.Ezeknek az elkészítéséhez alig kell idő(mármint az átszínezéseknél),ráadásul az eventekkel sincs kb. semmi munka,mert minden évben ugyanaz van,mindig ugyanazok a küldetések(nagyobb eventeknél).Ha ezt nézzük,akkor miért nem tud előre haladni annyira a történet?


Tehát lényegében:az ember fizet a játékért és semmi újat nem ad eventek terén(mármint Valentin-nap,Halloween,stb.mindig ugyanazok a küldetések),a frissítések nagy része fizetős tartalom(egy fizetős játéknál!),arról nem is beszélve,hogy négy évet kellett várnunk a főtörténet folytatására,ami keményen 20 perces.Tudom,hogy nem olyan hú,de nagy a csapat,de ennyire nehéz tényleg haladni a történetben,ha azt nézzük,hogy a nagyobb eventeknél mindig ugyanaz a feladat és komolyan állandóan ruha átszínezésekkel jönnek frissítésnél?



2017. máj. 14. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Pénzlehúzás, de ezt, amit te most leírtál nem sok gyerek látja a célközönségből. És addig ameddig fizetnek érte, nem fog változni.
2017. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te csak azt hiszed hogy a ruha/ló átszínezésekhez alig kell idő. Amíg nem tudsz semmit, ne okoskodj. Igen is kell hozzá idő. Ugyan nem vagyok sso dolgozó, de a találkozón tavaly mondta nekem Milla :-)
2017. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Régebben készítettem custom skineket és tudod mennyi időt vett igénybe 1 elkészítése?1-2 órát!Ennek ellenére 1 csapatnak 4-6 nap kb.6 darab ruha átszínezése?Hagyjuk márXD Egy nap elég lenne 6 ruha átszínezésére.Nem új ruhát alkotnak,csak átszínezik
2017. jún. 8. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!