Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit lehet tenni ha átvertek?

Mit lehet tenni ha átvertek?

Figyelt kérdés
Átvertek egy számítógépes játékban (pontosabban Transformice) és pénzt vettek le a telefonomról! (762 Ft körül) Saját hibámból mentem bele :( Ilyenkor mit lehet/kell tenni? Rendőrséghez fordulhatok ilyenkor?

2017. jún. 4. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Tanulópénz. Legközelebb nem hagyod magad átverni. Valószínűleg így utólag már semmit nem lehet kezdeni vele. Örülj hogy csak ennyit buktál.
2017. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan összeg, amivel foglalkoznának.

Én is azt mondom: tanulópénz.


Amúgy hogy vették le? Emelt díjas sms?

Kérd meg a szüleidet, hogy tiltsák le az emelt díjas szolgáltatásokat a telefonodon.

2017. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
762 forint miatt ne menj rendőrségre, mit tudnának tenni? Pár száz forint miatt csak gondot csinálnál magadnak. Nem tudom hogy vettek le pénzt a telefonodról, gondolom valami mikrotranzakció, azt leírhatnád, hogy történt, de az nem lopás, hiszen te mentél bele. Ez olyan mint amikor megbízol valakiben és megadod neki az accountod adatait és az ellopja..de az se lopás hiszen odaadtad neki csak visszaélt ezzel. kár a gőzért.
2017. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Beetették hogy küldjön emelt díjas sms-t, amiért ígértek valamit, aztán nem kapott érte semmit. Szerintem ennyi történt.
2017. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen úgy történt ahogy a 4. válaszoló mondja
2017. jún. 4. 20:03
 6/12 A kérdező kommentje:
És kb mennyi forintál foglalkozik a rendőrség ezzel?
2017. jún. 4. 20:07
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk már százezer forintokról van szó, azt lehet komolyabban veszik. De még ha foglalkoznának is vele, lehet akkor sem jutnának vele semmire.
2017. jún. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne küldj sms-t és hívj fel emelt díjas számot.

Emelt díjas, ami ezekkel kezdődik: (0690, 0691, 16)

2017. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

jól jártál

kis srác koromban egyszer bedőltem egy ilyennek én is de nekem 2500 forintot emeltek le a telomról

volt haverom aki vaterán rendelt 8 játékot 12ezerért mert mekkora üzletet csinált, aztán ő elküldte a pénzt, játék meg nem jött

szóval 762 forint mint tanulópénz szerencsésnek mondható

egyébként ha jól tudom a rendőrség 100ezer forint alatt nem indít eljárást

2017. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 nancika válasza:

sokan kirakják hogy ingyen SMS és sok eper sajt jár

ne higgy ezeknek se TFMen se semmilyen játékban!

Nem hittem el de nem volt pénz a telómon beírtam áés persze nem küldte el az SMSt mert nem volt pénz hozzá

amennyi pénz van rajta azt mind leveszi

2017. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!