Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ez ügyben?...

Mit tudok tenni ez ügyben? Átvertek? Hova forduljak ezzel?

Figyelt kérdés

Egy facebookos csoportban kerestem ötvöst, hogy készítsen nekem gombokat május 16.-ára.

Találtam is, megbeszéltünk mindent.

A határidő szűkös volt, és időközben kiderült, hogy május 16. vasárnapra esik, ezért 14.-én pénteken elküldtem a pénzt, hogy hétfőn (17.-én) egyből tudja küldeni, ugyanis az utalás napján még nem volt kész a gomb.

Viszont nem küldte el a csomagot és azóta is várom! Válaszolni nagyon lassan akar, és mindig halogassa a feladást.

Mit tudok tenni ez ügyben? Kihez forduljak? Rendőrség? Fogyasztóvédelem?

Olyan hozzászólásokat nem akarok, amiben azt mondják, hogy hülye vagyok mert előre utaltam...

Köszi előre is.



2016. jún. 9. 21:32
 1/2 tetro ***** válasza:
50ezer forint alatt nem tudsz semmit sem tenni lényegében.
2016. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
A rendőrséghez fordulhatsz. De ha tényleg hozzájuk fordulsz akkor előtte írd meg az ötvösnek, hogy küldje vissza a pénzt, különben feljelented.
2016. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!