Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban ti melyik háztartás...

Sims 3-ban ti melyik háztartásotokat szerettétek a legjobban?

Figyelt kérdés
Milyen volt a kedvenc háztartásotok?

2017. jún. 11. 08:24
 1/7 anonim válasza:
Én mindig 1 háztartással játszottam, de azt több generáción át. :)
2017. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha.Az is jó.Milyen volt a kedvenc simed?
2017. jún. 13. 13:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem kommentelő is írta.

Én létrehoztam egy férfi simet, akivel egyetemre mentem. Nagyon sok időt tettem ebbe a mentésembe, jelenleg ott tartok hogy az általam létrehozott férfi karakter unokájának a családjával játszok. Szóval most cseperedik épp a negyedik generáció. Nagyon megszerettem őket, fogalmam sincs miért...

Azóta hoztam már létre más családokat is akikkel szintén nagy családfát szerettem volna csinálni, de eddig még sosem sikerült.


Ezen a mentésemen általában kipróbáltam mindent, volt már macskám, kutyám, voltam egyetemen, volt hogy 5 gyermekem is volt, voltak már hármasikreim, végeztem már otthoni munkát, volt amelyik simet kimaxoltam, és még a város többi családjához is belépkedtem házasodni, gyereket nemzeni...

2017. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a választ!:)Fura,de nekem még sosem volt nagy családfám,de majd most!
2017. jún. 14. 20:03
 5/7 anonim ***** válasza:
En is kituztem magam ele ezt, hogy nagy csaladfam legyen ugyhogy csinaltam ket simet akikbol a fiu mar megoregedett es meghalt. A Ferfit ugy hivtak hogy Edward Gold, a nőt pedig Charity Chol(
2017. aug. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolso vagyok. ott tartok hoyg Charitynek a szép unokáival jatszom mar (azota Chol csalad helyett Edo csalad lett mar a vezetek nevuk es mindegyik generacioban 7 gyerek volt
2017. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ah,értem.Köszönöm a választ!:)
2017. aug. 20. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!