Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miben rosszabb a rockstar-os...

Miben rosszabb a rockstar-os GTA V mint a steames?

Figyelt kérdés
10000ért van a G2A-en a Rockstaros GTA és 15000 körül van a steames változat. Miért lehet ez?

2017. jún. 12. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi különbség nincs, egyik a steamen keresztül telepíthető és indítható, a másik pedig social club-on keresztül. Úgy tudom a steames verzióhoz is kell social club felhasználó. Talán annyi, hogy az SC verzióban nincsenek achievementek és nem számolja külön, mennyit játszottál a játékkal, viszont ezt a játékon belül meg tudod nézni.
2017. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1

Dehogynem számolja. Erre van a Social Club. Még a konzolos kiadásokról is gyűjti a statot, ha bejelentkezel.

2017. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

A Steamen hivatalosan veszed meg az uj jatekot.

A G2A-n meg hasznaltan, jobbik esetben.

2017. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Amarok Tonrar ***** válasza:

"Úgy tudom a steames verzióhoz is kell social club felhasználó."


Bizony, a steam ott csak egy plusz réteg. Semmiben sem rosszabb a nem steames verzió.

2017. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Amarok Tonrar ***** válasza:
0%
Egyébként a G2A még mindig egy pofátlan tolvajbanda( elsődlegesen nem az árak miatt, hanem a szolgáltatás miatt). Én 12 ezerért vettem dobozos, térképes játékot boltban (nem steames). Ha ez egy sunyi oldalon 10 ezer, nekem megér 2 ezret, hogy ne pénzkidobás legyen a vége.
2017. jún. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A G2a nem tolvajbanda, ok csak az uzleti feluletet biztositjak. A masik elado fog atverni. Sot ilyenkor vissza kapod az oldaltol az ellopott penzed, felteve ha vettel elotte Shield-et.
2017. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Amarok Tonrar ***** válasza:

Nem értek egyet.

Linkek a videó alatt (túl sok lenne egyenként bemásolni):

https://www.youtube.com/watch?v=cac0ACHux-Q

(Angol nyelvtudás szükséges)


De nem veled akarok vitatkozni, inkább csak felhívni a figyelmet a G2A mocsokságaira.

2017. jún. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

andrysh nevű felhasználó válasza:


A Steamen hivatalosan veszed meg az uj jatekot.

A G2A-n meg hasznaltan, jobbik esetben.



Hasznalt kulcsot aktivalni, jah...


Amúgy meg közel ezer kulcsom van G2A-ról egyel sem volt gond, innen nekem szidhatja bárki, akkor is onnan vásárolok. Na meg sok hibás kulcs kéne ahhoz, hogy ellensúlyozza azt az összeget amit sporoltam vele. Hozzátéve, hogy nagy részüket torrentről simán tölthettem volna.

2017. jún. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mendenkinek a válaszokat!
2017. jún. 13. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!