Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem mennek a minecraft szerver...

Nem mennek a minecraft szervereim! Valaki letudná írni részletesen, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve.Megváltoztattam a minecraft nevem de most már nem enged fel egyik szerverre sem ,eredeti minecraftom van és előtte felengedett, ha nincs megoldás akkor valaki leírná azt ,hogy hogy tudom visszacsinálni , már mindent megpróbáltam ,mert megijedtem ,hogy elveszik a profilom .erről a videóról néztem hogy kell:

https://www.youtube.com/watch?v=M9Zws04m-MI

Az alatta lévő komment ír valamit ,de én nem értem ...

valaki leírja nekem részletesen?

a minecraft.net (főoldal) segítsége sem segített.. :(



2017. jún. 23. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szóval, ez az első komment:

Thanks SOOO Much!! I had this really dumb name for a whil and now i changed it to a more original one! If you are having trouble its okay i will tell you how to fix it.

1. Change name showed in video

2. Restart Minecraft

3. Instead of clicking play right away click switch user

4. Re-insert your email and password

5. Click play

6. Click play on the page with all of the updates

7. Enjoy your new name and have fun!

LIKE SO OTHERS WHO NEED HELP CAN SEE!!!!


Azt mondja hogy

Ahelyett hogy a "Játék" vagy "Play" gombra nyomnál, nyomj a "Felhasználóváltás" vagy "Log out" gombra, és jelentkezz be újra

2017. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ó,nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!

nagyon sokat segítettél , köszönöm!!!! :)

(igen, duplán köszi) :D

2017. jún. 24. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!