Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Igaz-e hogy a Valve 3 évente...

Igaz-e hogy a Valve 3 évente kitőrli a VAC ban-t?

Figyelt kérdés
Egyik barátomtól hallottam és próbáltam utánna járni hogy megbizonyosodjak de nem igazán találtam semmit. Szóval ha valaki tud valamit kérlek ossza meg velem. Előre is köszönöm.

2017. júl. 1. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy torlik, ennyi erovel ne is bannoljanak senkit...
2017. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát mármint azt mondták hogy ilyen újítás
2017. júl. 1. 14:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Marhaság, elég lenne csak egyszer végigolvasni a Steam szabályzatát. A VAC ban végleges, és visszafordíthatatlan.
2017. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szólók mondják, egyik ismerősömnek majdnem 5 éve volt az utolsó VAC banja és még mindig ott virít a profilján.
2017. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
"A VAC kitiltások véglegesek, nem vitathatók, és a Steam Támogatás nem tudja eltávolítani azokat."
2017. júl. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Ez úgy van (CS:GO), hogy a profi játékosok a VAC kitiltások után 2 évvel újra játszhatnak a profi ligában :P (Sajnos...)
2017. júl. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!