Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol. Miért van ennyi értetlen...

Lol. Miért van ennyi értetlen ember bronzban?

Figyelt kérdés

Már eléggé idegesít, hogy sokaknak a farm fontosabb, mint a win.

Legtöbbször valaki mindig megy farmolgatni és mi 4v5-ben teamfightolhtunk.

Ilyen nehéz felfogni, hogy ez a játék nem farmerama? És nem érdekli őket, hogy az inhibitorunkat verik, csak farmolnak és nem segítenek.

Meg a trollpickek normálon. Ez a másik amiről felmegy a pumpa.

Lehet nem kell annyira komolyan venni, de akkor se vagyok kíváncsi az ad soraka jg-re, ahri supportra, vagy heim adc-re.

Mert nekem az nem játék, hogy más funnolgatása miatt szarrá aláz minket az enemy, eu csak idő pazarlás nekem. Menjen botok ellen ha trollkodni akart, a hard botok úgyis erósebbek mint egy b5-ös team...



2017. júl. 15. 08:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Hűha valaki nagyon ideges.


Miért olyan nagy probléma, ha normálon hülyéskedik valaki? Nincs tétje a meccsnek..


Menj barátaiddal és akkor tuti normális teamed lesz.


Amúgy sose értem mit sírnak az emberek.. Engem kb 2 év kihagyás után bronz 5-be dobott be, azóta felmentem gold 4-be.. :D

2017. júl. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1: ez csak egy játék


2: ez még mindig csak egy játék


3: ha ilyen 4v5 cucc történik akkor miért nem kéred meg, h segitsen?

2017. júl. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1 win kb 110ip minimum 1 lose max 70ip ez a nem mindegy.

Elmondtam. Nekem az nem játék hogy más miatt aláz minket az enemy. 1ember alkamazkodjon a 4-hez, ne 4 az 1-hez.

Botok ellen trollkodjon meg hülyéskedjen. Ott nemgond, ha van 1-2 retardált a csapatban.A más játékát romboló játékosokat bünteti a riot.

És rankeden is volt már példa ilyenre, szóval azt hagyom a francba.

Mikor leírom a chatbe "group mid" "all mid" ezerszer és nem érti meg vagy nem érdekli, akkor ne játszon ilyen játékkal.

2017. júl. 15. 10:17
 4/10 anonim ***** válasza:

ha nem élvezed a játékot nem muszáj játszani :)

A HotS elég jó alternatíva :)

2017. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nehéz, de próbáld nem felidegesíteni magad. Egyszer drafton midet kaptam, és jungle elkezdett flamelni, hogy ő akart midet, és mivel nem engedem oda, ezért nem segít nekem. Persze volt egy társa is (mindketten magyarok, mert a magyarok a legidegesítőbb emberek). Végig campelt az enemy, persze ők nem segítettek, és végig engem szidtak. Így nyilván nem tudtam figyelni a játékra, és nem tudtam visszahozni a campelésből származott hátrányom. Na utána nekem is kellett egy kis idő, mert hiábra akartam nyugodt maradni, nagyon felidegesítettek.


De van ilyen. Vannak megnyerhetetlen meccsek, ha épp olyan a csapatod sajnos, de ezt meg lehet szokni. Nálam már nem is nyerés a lényeg, próbálok sok pozitív dologra koncentrálni. Pl. ha 2-en nagyon jók voltunk a csapatban, de másik 3 nem tudott sok mindent kezdeni, és vesztettünk, nem a másik 3-nak fogok beszólni, hanem annak az egynek, akivel jó volt játszani.


Sokszor néha én is meglepődök az emberi logikán. Ha 5 random ember van a csapatban, nehéz alkalmazkodni. Valaki szerint teamfightolni kell, valaki szerint jobb a splitpush, a harmadik meg Baronnál vár. Lehet, hogy egy adott esetben a baron lenne a legjobb döntés, de a többiek nem értenek egyet. Ilyenkor nem tudsz mit csinálni, alkalmazkodni kell, és más módon megpróbálni nyerni. "Nem mindig a legjobb megoldás a legjobb döntés"


Azért erre a "csak farmolnak"-ra kíváncsi vagyok. Én többször nyertem amiatt meccset, hogy 4v5 -ben megvédtük a tornyainkat miden, a maradék emberke pedig topot bepusholta az inhibitorig. Ez az 1-4 felállás szerintem nem olyan rossz. Ha 5-en jönnek az ellenfelek midre, akkor védekezés, és az 1 ember topon/boton betör. Ha többen mennek az 1 ember ellen, akkor van idő midet pusholni, hiszen 4-en vagytok. Ha meg ők is 1-4-be mennek, akkor csak szimplán a skill számít.


A lényeg az, hogy "ez egy játék". Ha úgy érzed, épp nagyon felidegesítettek, akkor kicsit pihenj, egyél egy fagyit, nézz meg egy filmet, olvass, majd próbáld újra. Utána általában jobb szokott lenni :)

2017. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Már ott kezdődnek a gondok, hogy a trollkodás nem divhez kötött. Maga, a félistennek tartott Faker is trollkodott már szét meccset EUW-n, mert nem mehetett midre (nekem nem hiszel kérdezd meg Mumus100-at).

Neked meg van egy óriási rossz hírem kérdező. Van egy olyan dolog a játékban, amit úgy hívunk, hogy MMR. Valójában ez az MMR határoza meg a szintedet, ez alapján keres neked a játék társakat és ellenfeleket. Ebből jön a gond, hogy a te MMRed jelenleg ezen a szinten van, MMR alapján ezek a tökéletes csapattársak neked. Olyan meg nincs, hogy ebből nem tudsz kitörni. Ez csak kifogás. Ha nem tudsz kitörni az azért van, mert a te szinted ott van. Fejben is fejlődni kell nagyon sokat, hogy ki tudj törni ebből a divből. Már a helyezkedésen is nagyon sok múlik. Mikor még aktívabban LoLoztam nekem is volt olyan meccsem, hogy Caitlynnel a rossz helyezkedésük miatt ledaráltam konkrétan az enemy teamet egyedül.

2017. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy olyan kicsi lenne az mmr-em, mert általában silveres is szokott lenni a teamben, sőt már gold-os is volt párszor. Általában egy-két emberrel szokott baj lenni, nem mindenkivel.

Nem hiszem, hogy ilyen rossz lennék, mert olyan hard feedeket sose csináltam soha amiket látok.

Faker meg a trollkodásaal magát minősítette. A trollok a játék szemetei a flamerekkel és feederekkel együtt.

A rankedet meg már mondtam, hogy hagytam a francba. Nem kell nekem az, hogy ott kapjak agyf..szt a retardáltak miatt..

2017. júl. 17. 23:19
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem befejezem a játékot. Egyszerűe nem bírom idegileg.
2017. júl. 21. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:
ezert kell csak aramozni:)
2017. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ma két ranked flexem volt.Mindkettőt 5vs4 hátrányban kellett végigjátszanom,és mindkettőben feederek is voltak :).Holnap hívnom kell az üvegest :D
2017. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!