Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől olyan különleges a...

Mitől olyan különleges a PlayerUnknown's Battlegrounds?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában egyre több helyen találkozok ezzel a játékkal, főleg, ami a YouTube-ot illeti. Rengeteg kedvenc videósom játszik vele, majdnem, hogy naponta, de nekem így, külső szemmel nézve nem tűnik többnek egy átlagos lövöldözős játéknál. Amiket pedig nem szeretek, ezért sem néztem bele még komolyabban ebbe a játékba. De mivel, hogy tényleg elképesztő mennyiségű stream-et és videót csinálnak róla, mondom, napi szinten (akár kétszer is), így megkérdezném, hogy ti tudnátok-e javasolni, és ha igen, miért, ezt a játékot egy olyannak, aki alapvetően nem szereti az ilyesfajta gameket?



2017. júl. 17. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi különleges nincs benne. Olyan, mint a többi Battleroyal játék. Most ez a műfaj kezd feljönni, és ez a játék a legnépszerűbb.
2017. júl. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Semmitől se több. Most ez a divat. Először volt a H1Z1 módja, utána a Culling, most ez. Mivel újdonság, mindenkit érdekelni fog, félév múlva meg már alig találsz majd belőle streamet.
2017. júl. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
A menő videósok/streamerek ezt nyomják, következésképpen minden tizenévesnek MUSZÁJ ugyanazt nyomni, hogy ő is menő lehessen. Elég csak beleolvasni itt a kérdésekbe: játsszák a LoL-t, CS:GO-t, PUBG-t, de még csak nem is élvezik, nem is értik, mi olyan jó benne, de mivel mindenki ezeket nyomja, nekik is kötelező, nehogy kilógjanak a sorból. Ez nagyon szomorú.
2017. júl. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

A leírtak alapján azt feltételezen, hogy nem játszottatok vele. Akkor itt egy vélemény egy olyan embertől aki játszik vele ;)


Úgy voltam vele mint Te kedves kérdező, nem igazán mozgatott meg a játék, én is észrevettem, hogy mindenhol ezt a játékoz látni.. és ugyan azt gondoltam mint az előttem szóló.


Na de péntek este megvettem mivel haverok is beruháztak rá én meg szeretek velük játszani, anyagilag sem tör össze, hogy ennyiz kell kiadnom egy early acces játékért tehát adtam neki egy esélyt. Ééés kellemeset csalódtam a játékban. Élvezetes, egyedül is de akkor a legjobb ha haverokkal tolod. Egy egy balul elsült akción jókat lehet röhögni :D könnyen bele lehet tanulni a játékba, mindenki egyenlő esélyekkel indul így nagy részt rajtad múlik, hogy nyersz e. Egy idő után tudod hol vannak a jó lootok, melyik fegyvert érdemes felvenni vagy otthagyni stb stb. A játékban van egy ici pici ballisztika is így a cs-n és cod-on nevelkedett gyerkőcök kicsit hátránnyal indulnak. De meg lehet szokni hamar. A játék ugye early acces ezért még vannak bugok, laggok de ennek ellenére élvezhető + folyamazosan fejlesztik, jönnek az új tartalmak. Ha van ismerősöd akinek meg van akkor próbáld ki nála. Mivel nem szereted ezt a műfajt így nem javaslom, hogy fizess be rá.



23F

2017. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
4-es: Elején minden játék fun, főleg, ha haverokkal tolja az ember, nagy az újdonság (nem játékstílusilag, hanem magában a játékban, stb), aztán viszont hamar elszokott szállni a varázsuk.
2017. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
4-es, pont nem magyaráztad meg miért különleges a játék. Mármint tök jó, élvezed meg minden, ez jó! :D Csak arra nem ad választ, hogy miért különleges, miért felkapott. Mert ilyen játék van annyi mint a rohadás, mégsem játszanak vele. Azt nem tudjuk, mitől lett pont ez ennyire felkapott, amikor készül egy rakás ilyen, és semmivel sem rosszabbak, mégsincs játékos bázisuk.
2017. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Tessék PUBG fanboyok, adok még egy esélyt, hogy lepontozzatok, de ez a játék akkor sem különleges :D
2017. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#2 - legyen igazad. :D
2017. júl. 23. 14:30
 9/10 anonim ***** válasza:
7: Nekik hiába magyarázod, most a VRosok ezt nyomják napestig, így a játék számukra különlegesnek számít.
2017. júl. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Pontozzák is lefelé a válaszainkat a kis csicskák... :)
2017. júl. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!