Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Walking War Robots melyik éri...

Dav creepy kérdése:

Walking War Robots melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Ez csak azoknak szól akik játszanak a Walking War Robotson:

melyik éri meg jobban Natasha vagy Leo?

Mind akettő ugyan úgy 1.7M-be kerül de Natasha 12-vel megy míg Leo 17-tel.Natashara 2 heavy fegyvert lehet tenni míg

Leo-ra 1-t.Natashanak 92K hp-ja van míg Leo-nak 120K hap-ja van.

Melyik a jobb?Iletve melyik éri meg jobban?



2017. aug. 7. 11:30
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a Leo, bár én ajánlom neked a griffint is
2017. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindkettőt vegyél.Amíg nem leszel 30-as szintű és mindenre kell az ezüst és arany,fontos,hogy olyan robotjaid legyenek,amikkel lehet zúzni közelharcban. A Natasha életét fel kell vinni 150ezerig, 2 Thunder (level7-8) és hozzá mondjuk 2 Pinata. Ez így együtt óriási tűzerő és egyetlen ciklusban meg tudsz ölni szinte minden robotot (vagy levinni az életét pár ezerre).


Leo is jó,de kisebb ugye a tűzerő,cserébe több az élete.Én már nem használom,de erre is jó a Thunder, Pinata. Amiket még látok és van értelme,hogy 3 Gekko van rajta,mindegyik már ilyen 8-9 szinten és 1000 méterről leviszik az életed felét,ha éppen nem tudsz elbújni sehova és tökölsz.

2017. szept. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!