Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Hearthstone-nak tulajdonképp...

A Hearthstone-nak tulajdonképpen mi az értelme?

Figyelt kérdés
Elkezdtem játszani az androidos változatával, unlockoltam az összes (9) hőst. Innen viszont nincs semmi cél. Arra számítottam, hogy besorolás lessz, mint pl a clash royale-ban, hogy számít hogyan játszasz. De nem vettem ilyet észre.

2017. aug. 19. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Rankedezni kell
2017. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Régebben a játék lényege maga a játék volt. Quake 3-ban és CS 1.6-ban nem voltak rangok, szintek perkek, feloldható szirszarok, nem adott plecsnit egy recsegősebb fingásért is, mégis évekig el tudtunk játszani. A játék célja a játék volt, nem a farokméregetés. Azért játszottunk, mert élveztük a játékot.
2017. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Arra számítottam, hogy besorolás lessz, mint pl a clash royale-ban, hogy számít hogyan játszasz. De nem vettem ilyet észre."


Azért mert vak vagy. :D

Ranked game

2017. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Hsnek nincs értelme, összeraksz egy jó drága decket és ugyanolyanok ellen játszol, aztán az nyer aki jobban húzza a lapokat. Aréna szintén 99% RNG

Értelmetlen kreténség az egész játék.Mondom ezt több mint 1 év aktiv játék után.

2017. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves kettes!

Ez sajnos így van. Nagyon sok cs 1.6-ot játszottam, és nagyon is szerettem, minden úgy volt, ahogy leírta. De sajnos a mai játékokból mintha az jönne át, hogy le van szarva az élmény, legyen jó grafikája, meg cseszett nagy gépigénye. Semmi olyasmi, mint egy cod 2, 4 vagy egy cs 1.6

A többieknek köszi, el kezdek rankedezni.

2017. aug. 19. 22:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a játékok változtak, hanem a játékosok. Nekik kell jutalom, szintek, rangok, ranglisták és feloldható kacatok, különben "nincs tartalom a játékban". Egy CS:GO gyakorlatilag ugyanaz a játék, mint az 1.6, csak hozzá csaptak 18 rangot, meg néha random droppol valamit.
2017. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A hs egy gyűjtőgetős kártyajáték. Az egyik értelme a gyűjtés játszol, hogy minnél nagyobb készleted legyen. A rankedet nem ajánlom egy kezdőnek 20-as rang után mivel ott már nem igazán tudsz majd érvényesülni.
2017. aug. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!