Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta sa-hoz letöltöttem egy...

Gta sa-hoz letöltöttem egy mad max-es modot, de azt nem tudom hogy hogy kell berakni hogy a játékban meglegyen? Az a gond hogy nem értek a modoláshoz.

Figyelt kérdés

letöltöttem a modot beraktam a gta mappájába de nem tudom hogyan indítsam el

A válszokat előre is köszönöm!



2017. aug. 27. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó pár száz videó van a modolásról a neten, ahogy leírás, cikk, tutorial és egyéb bemutató is. Mindegyikkel többre mész mint ezen az oldalon aminek alapvetően szöveges felülete van és nem sokan hajlandóak egy regényt írni arról ami a neten már eleve fent van sokkal szemléletesebben.


Google: gta san andreas modolás, első találat

https://www.youtube.com/watch?v=8m4rwPEApoI


Bár sokat makog a gyerek, mégis bemutatja és elmondja, simán megcsinálható utána. Előbb keress és ha elakadsz akkor utána kérdezz. De annak semmi értelme hogy rögtön ide jössz és megkérdezed a triviális dolgot majd megvárod míg helyetted valaki tök ugyanúgy megkeresi Google-ben és linkeli neked.

2017. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van! én hülye! Nagyon köszönöm neked a választ és magfogadom a tanácsodat! :)
2017. aug. 27. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!