Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam VAC-olt fiók/ok hol...

Steam VAC-olt fiók/ok hol tudnék kapni?

Figyelt kérdés

Szerintetek hol lehet találni sok olyan steam fiókot ami már vagy vacolva van vagy már nem használják de tud cserélni?


Kaptam már kb 7db olyan akkot ami vacolva volt és tud is cserélni de, nagyon többet nem tudok szerezni (ingyen mert eddig amiket kaptam már nem kellet az embernek és nekem adta)


(nem scammelésre kell csak van 1-2 steam kódom amit be aktiválnék rajta és le szedném a kártyákat.)


Szerintetek hol tudnék??



2017. szept. 2. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kell ehhez vac-bannolt fiók? Annyit regisztrálsz amennyit akarsz, a kártyafarmoló bothálózatok több tízezer fiókkal futnak.
2017. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
azért kell neki, mert a kereskedéshez el kell költeni minimum 5 eurót a steamen keresztül vagy letiltja a kereskedést. A vac banoltnál jó eséllyel vettek már játékot és fel van oldva a trade.
2017. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jaja
2017. szept. 2. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!