Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy depresszió mentes a...

Petrovics Milán kérdése:

Egy depresszió mentes a döntéseken alapuló játékot keresek. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Már láttam videósoktól a The Walking Dead-t és a Life in Strange, DE mindegyik vége halálosan depis. Valaki tudna ajánlani hasonló játékot, lehetőleg magyarosítva legyen már? Köszi előre is.

#játék #döntéseken #jóbefejezés
2017. szept. 8. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Tales from the Borderlands
2017. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Wolf among us

Beyond two souls

Until Dawn

--És akkor pár olyan ami a döntéseiden alapul de nem annyira interakrív mint a walking dead

The last of us

Talán a We Happy few

Persona 4/5 a többi részéröl alig tudok valamit , nézz utána ha jobban érdekel :)

ezeket tudom ajánlani


Amuugy lehet hogy a walking dead kicsit depis de annyira nem hogy ne játssz vele :O én 12 éves vagyok és végig játszottam ^^ nagyooon szereteeeem. amugy Kubz Scouts nevű youtubertől néztem a játékokat.Ha érdekel még érdekes játék oda nézz fel :) Vagy Jackspeticeye csatijára .

2017. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. Tetdzik a The Walking Dead, csak valahogy, hogy már láttam mástól kivinni, nem olyan érzés. Szóval így már nem jön be annyira. Egyébként leginkább az 1. évad vége volt, amit nagxon szomorúnak találtam.
2017. szept. 12. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!