Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez depresszió vagy valami más?

Ez depresszió vagy valami más?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy nem érzek semmilyen érzelmet már 3 éve. Persze eleinte még pl féltem és sírtam is ha a helyzet úgy adta, de mostmár fapofával nézem a szomorúbb/rémisztőbb helyzeteket. Ürességet érzek de eddig nem zavartattam magam vele nagyon. Nem tudom hogy ez amiatt kezdődhetett mert az iskolatársaim kiközösítettek 5.-től, de addig fajult a helyzet hogy magántanuló lettem. Persze semmi sem változott és a "legijesztőbb" az hogy nem akarok többé érezni semmit(ahogy eddig is csináltam), csak az ürességet szeretném eltűntetni. Viszont még van hogy erőszakossá válok indokolatlanul és elkezdek hangosabban beszélni (jó, persze néha van hogy azért kezdek ilyen lenni mert valaki leordított). Ha valaki tudna válaszolni megköszönném.

14/L



2017. szept. 6. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő ugyan, de a leírás alapján ez szociopátia. Fordulj szakemberhez, mert felnőtt korban úgy tudom nem kezelhető.
2017. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de utána néztem és szerintem nem nagyon illik rám.
2017. szept. 7. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!