Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Legrosszabb LoL-os élményeitek?

Legrosszabb LoL-os élményeitek?

Figyelt kérdés

Nekem amugy sajnos minden van rossz tapasztalatom a Lol-ban, a közösség nem a legjobb...

Mindig van az, hogy pl: lehozom a meccset, segítek, supportolok (emiatt meg is halok sokszor sorakával pl) és nem kapok egyetlen honort sem... Én mindig adok vkinek a teljesítményétől függően...

Vagy pl: már akk reportolni akarnak feedelésért mikor 0-2 van! Meg megy a noobozás, lowozás stb...


A legdurvább amit itt olvastam az volt eddig, hogy az egyik játékos fél év kihagyással visszatért, emiatt ugye nem teljesített vmi jól, és az egyik játékos konkrétan megfenyegette hogy megkeresi és megöli...

Nektek mi volt a legrosszabb League of Legends-es élményeitek?



2017. szept. 10. 17:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
A meccs vége felé, megálltam az oltáron, mert nem volt elég goldom hogy megvegyek egy itemet, max fél percig voltam ott, viszont többen is reportoltak a csapatból afkulásért (polák barátaink) így le lettem tiltva 2 hétre vagy 1 hónapra, már nem emlékszem 😂😂
2017. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szóval ez a sok report büntetése? mert eddig nekem ilyen nem volt, pedig fenyegettek sokszor reportokkal xd
2017. szept. 10. 19:01
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Legrosszabb élményem az volt, hogy letöltöttem és beleöltem 200 órát ebbe a hulladék játékba.

Mikor elkezdtem akkor tök új volt meg minden, de mikor már magasabb rangon játszol elkerülhetetlen, hogy ne küldjenek el napi szinten a f..ba.

Életem legjobb döntése volt, hogy abba tudtam hagyni és letörölni.

Nálam egy játék attól játék, hogy jól szórakozok vele akár 2-3 órát naponta. Nincs szükségem arra, hogy napi szinten felnyomja a vérnyomásom az egekbe.

Rossz a közösség, nagyon rossz. Ha nem lenne ingyenes a játék (pl 10.000 forint lenne, de maradna a skin vásárlás) egyből szűrtebb lenne a közösség és nem játszanának 10-12 éves VérPistikék.

2017. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Nekem az, amikor kipróbáltam. Soha többé...
2017. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Sok volt így a 4 év alatt, de ami most még egészen frissen történt:

Rammus jungle-t játszottam, csak egy normal game-ben, ki akartam próbálni mert kb évek óta nem játszottam vele. Szóval kicsit késve mentem ki base-ről, de minden oké volt, jött botlane segíteni leszedni a buffot, erre a leges legvégén az enemy Blitz ki hookolta. Oké, megyek át a másik buffhoz, mit adj isten, nincs ott, enemy Elise leszedte. Vazze egy 0 buffos inditás, király, persze a csapatom végig engem flamelt egész meccs alatt :D

2017. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%

Amikor a Riot kinerfelte a champemet a szerepből, amit mindig játszottam, mert "forced meta xD", ott játszod a champet, ahol mi mondjuk, nem ott, ahol te akarsz.


Amikor a Riot reworkölte (értds: kiszedte a játékból) az új main champemet, miután belefektettem jó pár száz meccset, aztán ugyanezt még háromszor eljátszotta egymás után.


Vagy amikor a Riot behozta a fenomenális team builderes, szerepválasztós rankedet, ahol aztán 10 meccsből sorra 7-8-szor a másodlagos szerepemet kaptam, míg előtte pont fordítva volt.


Még sorolhatnám, de érted a lényeget. Én igazán imádtam ezt a játékot, S2 óta játszottam majdnem minden nap, Dia1-re vagy akár Challengerre hajtottam volna már lassan, de elegem lett a Riot baromságaiból.

2017. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Mikor meghalok, és betörtem a monitorom
2017. szept. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Írhatnék baromi sokat, de egy kiemelkedő van, ami nagyon megmaradt bennem és még azt is felülmúlta, amikor ADC-ztem és Garen supportot fogtam ki.

Ekkor én voltam a Support, az ADC-m meg már rögtön draftban (normaloztam csak, rankedezni sose rankedeztem) elkezdett hisztizni, mert ki lett bannolva teemo. Mit hozott? Rivent. Igen, Rivent hozott bot lanere lövésznek egy Vayne ellen. Még nem is ezzel lett volna a probléma. Elkezdte eljátszani, hogy amikor fellöktem Alistarral a levegőbe Vayne-t meg az enemy supportot ő vagy elment direkt a másik irányba vagy már a vége fele csak a nevetést spammelte. Kb. 16-17. perc volt mikor az enemy Topos írt a chatbe, hogy úgy készüljünk ők feladják a 20. percben. Mindenki csak nézett közöttünk, hogy miért, mert jól álltak, mindent lanenünket beverték. Aztán írta, hogy a Vayneük elszólta magát, ismeri a mi csapatunkban lévő Rivent és megbeszélték egymás között, hogy direkt felfeedelik Vayne-t az S rang megszerzéséhez. Mondanom se kell, hogy Vayne meg Riven tiszta ideg volt amiért ezt elmondta Renekton, meg ők voltak felháborodva, hogy miért nem örülnek az ingyen winnek, meg röhögve közölték, hogy ez már az 5. alkalom, mikor véletlenül így összesorolta a rendszer és eljátszák ezt.

Hiába volt fair az enemy team és tényleg adta fel a 20. percben 4/1 szavazattal és nem pusholtak tovább, csak annyira mozogtak, hogy ne legyenek AFK-k azóta nálam meghalt a játék. Néha-néha előveszem, de közel se olyan az élmény, mint régen.


,,Ha nem lenne ingyenes a játék (pl 10.000 forint lenne, de maradna a skin vásárlás) egyből szűrtebb lenne a közösség és nem játszanának 10-12 éves VérPistikék."

Ne légy naiv. Overwatch is tele van velük. Sokszor volt már olyan meccsem, hogy elvárták egyszere hozzak healer hőst meg tank hőst is. Hétvégente meg mikor nincs suli időszak nem tudsz normálisan játszani. Egész nyáron inkább szüneteltettem az Overwatchot.

2017. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
Én is csatlakozom a 'pillanat amikor letöltöttem' csoporthoz. Különösebb bajom nem volt vele, Open Bétában kezdtem el játszani még az amerikai szerveren és késöbb mivel nem volt lehetőség transferelni onnan ezért újrakezdtem EU-n. (Akkor még csak egy EU volt.) Már az elején nagyon megtetszett a játék és sokat is játszottam vele. Season 5 közepe fele hagyhattam abba, talán Áprlisban. Az első két season úgymond gyakorló season volt (S1 7-800 elo ; S2 Gold ; S3 Dia ; Pre S4 Chall ; S4 Chall ; S5 Chall ) a többit viszont már szép rankon zártam. Viszont ennek meg volt az ára. Sajnos sokszor lógtam inkább középiskola alatt és rankedeztem minthogy bemenjek és tanuljak. A tanulmányaimra is kihatással volt amit utólag bánok, bár ennek ellenére lassan befejezem a BSct de alakulhatott volna jobban is.
2017. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

S5-ben kezdtem Szeptemberben.Év végén elkezdtem rankedezni.9besoroló meccsen 4-et 5v4hátrányban kellett játszanom.A 10.meccsre bizakodva mentem be.De volt végig egy teemo afk-nk sajnos.Mindezek ellenére 1,5órás volt a meccs.A legvégén egy kontrából buktunk.Emiatt egy osztállyal lejjebb lettem besorolva.

Ez nagyon rosszul esett.


Meg volt egy eset,amikor szintén egy teemo volt a csapatban,és valamiért nagyon el akarta veszteni a meccset.Folyamatosan szándékosan feedelt a legelejétől.Ha leszedtünk egy tornyot vagy enemy-t,az adott személyt anyázta.Iszonyú küzdelmek áràn nyertünk,és mindenkit elküldött a francba,és mindannyiunkat reportolt

2017. szept. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!