Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet ez a nap ennél rosszabb?...

Lehet ez a nap ennél rosszabb? Nincs ötletetek, hogyan lehetne ebből kimászni?

Figyelt kérdés
Hetek óta szörnyű kedvem van, semmilyennek, már-már élettelennek érzem magam, és már többen is szóvá tették, hogy csak árnyéka vagyok önmagamnak. Eddig minden nap találtam valamit, ami legalább egy kicsit felvidított, de ma már annak sem tudtam örülni, aminek eddig igen. Nincs kedvem semmihez, zavarnak az emberek, a fények, a hangok, egyszerűen minden, de közben vágyom arra, hogy beszéljenek velem.Sírni tudnék, de mégsem.

2015. okt. 14. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Menj és sétálj/fuss legalább egy órát a szabadban.
2015. okt. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad hány éves vagy. Nem mindegy, h pl kamasz/jó 30as/50es.. Gondolom fiatal vagy.

Ez az időjárás csak rátesz egy lapáttal, nem süt a Nap, beszorul az ember a lakásba. Érdemes elkezdeni szedni D-vitamint. Keresni olyan zenéket amiket szeretsz (lehet ez indie, pop, musical, vidámabb klasszikus, folk, new age..). Esetleg netről letölthetnél, vagy könyvesboltban, könyvtárban tudsz keresni mindennapi pszichológiai témájú önfejlesztő könyveket, amik sok szempontot hozzá tudnak adni miért érzel így, mik lehetnek a háttérben, hogyan tudd legyőzni ezt az életérzést.

2015. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam a zenével, az olvasással, az írással, játékokkal filmezéssel, de nem segít.
2015. okt. 14. 20:08
 4/7 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2015. okt. 14. 20:08
 5/7 anonim ***** válasza:
ha Bpn laksz menj ki a margitszigetre, sétálj vagy fuss egy kört. A közérzetem mindig jobb lesz egy jó futástól. :)
2015. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szedj vitamint.
2015. okt. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy érzed semmi de semmi nem segít, még esetleg pszichológus lehet hogy tud. Én is jártam kb fél évig. Igaz azért egy kis remény jó ha van a gyógyulásra, vmennyire hinned kell benne, mert ha nem, az már inkább egy önsorsrontó sémája, mikor vki be akarja bizonyítani, hogy őt soha senki, semmi sehogyan nem tudja kirángatni ebből a hangulatból..
2015. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!