Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vagyok rosszabb mostanáb...

Miért vagyok rosszabb mostanában minden játékban?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok bármiben is nyerni, 1-2 éve verhetetlen voltam sok játékban, de egy ideje nagyon keveset játszok a munka miatt, előtte napi több órát is, lehet valaki rossz emiatt ?
2017. okt. 20. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan rosszabbul játszik az, aki keveset játszik, mint az, aki sokat...
2017. okt. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden esetben ? Tehát valaki sokat játszik számítógépen mindenféle játékkal, és utána játszik olyan játékkal amivel még sosem játszott, de hamar ráérez a játék lényegére és verhetetlen lesz, ilyenkor is számít hogy valaki keveset játszik ? Aki sokat játszik az szinte bármelyik játékban hamar nagyon jó lesz ?
2017. okt. 20. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen játék? FPS, stratégia, verseny, sport?

Bármilyen műfajról legyen is szó, mindenkinek megvannak a maga fizikai és szellemi határai, amit akkor sem tud túlszárnyalni, ha 16 órát játszik egy nap. Én pl. imádom a multiplayer FPS játékokat, de már elmúltam 40 éves, a látásom, reflexeim nem a régiek, sosem fogok már úgy játszani, mint a tizenéves ellenfeleim.

2017. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy valaki bármilyen játékban hamar jó tud lenni. Mint ahogy a fekete öves karate mester sem lesz Michael Jordan három kosármeccs után, sőt, lehet olyan béna labdaérzéke van, hogy jobb, ha lemegy a pályáról nézőnek. :)


De ez törvényszerű, ha valamit már-már életvitelszerűen csinálsz, abban jó leszel. Ha leállsz vele, akkor leeresztesz a témában. Mennyit játszol mostanában, és hány órát? X naponta 1-2 órát? Naponta 1-2 órát? Hetente 1-2 órát? Milyen játékokkal?


Nekem sincs már annyi időm játszani most 30 évesen, mint 15 éve. Akkoriban CoD2-ben klánoztam, ezt nyomtam minden szabadidőmben, játszottam mindennel ami létezett. Ma nem tudnám ezt megtenni, mert feleség van, gyerek van, munka van, lakás, autó, stb. Más a prioritás már. Nyilván a családozásba sem fogok beleszakadni, mert abba is kilehet égni, meg azért önmagunkat se adjuk fel csak mert család van, de nem is tudok már napi 5-6 órát vagy többet játszani, mint mondjuk suli után. Vagy egy egész hétvégét átgémelni péntek délutántól vasárnap estig. :))

2017. okt. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!